ایران جانبی

» بیش از 2هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد/ 2 کشته و مصدوم بر اثر سانحه رانندگی
کد خبر: 208200
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱:۰۴
اخبار پلیس قزوین؛
شاخص : فرماندهی انتظامی آوج از توقیف یک دستگاه وانت نیسان حامل 2 هزار و 800 لیتر سوخت قاچاق دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، گزیده‌ای از اخبار پلیس قزوین را در گزارش زیر می‌خوانید؛

کشف بیش از 15کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک با پلیس استان لرستان

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف 15کیلو و 425 گرم مواد مخدر از نوع حشیش در عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد .

سرهنگ فرهاد علی بیگی گفت: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان متمرکز بر روي عناصر تهیه وتوزیع مواد مخدر مشخص شد، فردی که در امر خرید و فروش مواد مخدر فعالیت دارد به تازگی مقدار قابل توجهی حشیش از جنوب کشور خریداری و قصد انتقال آن بوسیله خودرو 405 از طریق استان” لرستان” به استانهای شمالی را دارد .

سرهنگ علی بیگی اظهار کرد: بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر استان “لرستان ” اطلاع داده شد و اکيپی از ماموران به محورهای مواصلاتی منتهی به این استان اعزام شده و به صورت نامحسوس اقدام به رصد و پايش خودروهاي عبوري کردند.

وی افزود:با اقدامات خاص پلیسی و تبادل اطلاعات به موقع ، روز گذشته خودرو پژو405 حامل مواد افیونی در ورودی شهرستان “کوهدشت” استان لرستان شناسایی و توقیف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی ازخودرو مقدار 15کیلو و425 گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شده است ، افزود : در این پرونده یک نفردستگیر و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

کشف 8 کيلو مواد مخدر درشهرستان آوج

فرمانده انتظامی آوج از کشف 8 کیلو موادمخدر از نوع تریاک و دستگيري یک سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ شهرام منصوری اظهار کرد: در پي کسب خبر از منابع موثق و انجام کار اطلاعاتی مبني برتردد یکی از قاچاقچیان با مقادیری مواد مخدر در مسیر “آبگرم “بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدرشهرستان قرار گرفت.

وي افزود: پس از بررسي صحت و سقم موضوع و با هماهنگي قضايي ماموران در این محور مستقر وموفق شدند خودروی وی را در محور” آبگرم به حصار”شناسایی و در بازرسی از آن مقدار مقدار 8کیلو گرم موادمخدر از نوع تریاک کشف کنند.

منصوری با اشاره به دستگیری متهم و توقیف خودروی وی، از همکاري و مشارکت مردم با پليس در زمينه مبارزه با مواد مخدرتشکر و از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمينه فعاليت افراد در تهيه و توزيع مواد مخدر را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.
انحراف به چپ کامیون یک کشته ویک مجروح بر جای گذاشت

سرپرست پلیس راه استان قزوین ازبرخورد مرگبار کامیون بنز و تریلر كشنده اسكانيا با یک کشته و یک مجروح در محور “ضیاء آباد” خبر داد.

سرهنگ قدرت حسنی گفت: شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 ، مبنی بر یک مورد تصادف فوتی در محور سه راهی” ضیاء آباد”بلافاصله ماموران پلیس راه وعوامل امدادی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه کامیون بنز با تریلر كشنده اسكانيا تصادف کردند که متاسفانه راننده کامیون به علت شدت صدمات وارده در صحنه تصادف فوت و یک نفر محروح که توسط غوامل امدادی به مرکز درمانی منتقل شد.

حسنی با بيان اینکه علت وقوع اين حادثه رانندگي توسط كارشناسان پليس راه انحرا ف به چپ کامیون بنز نسبت به تریلر کشنده اعلام شده است ،از رانندگان خواست: به منظور پیشگیری از وقوع خطرات و حوادث ناگوار جاده ای با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به حقوق خود و دیگران احترام بگذارند و از مواردی که موجب غفلت و حواس پرتی آنان در رانندگی می شود پرهیز نمایند.

کشف موتور سیکلت های قاچاق در تاکستان

فرمانده انتظامی تاکستان از کشف 4 دستگاه موتور سیکلت قاچاق ودستگیری یک نفر دراین شهرستان خبر داد.

سرهنگ کوروش عزیزی گفت: در پی کسب خبری مبني بر تردد افرادی با موتور سیکلت های سنگین و ایجاد مزاحمت برای شهروندان در تاکستان ، موضوع در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیق و بررسی ماموران کلانتری 11 امام (ره ) و اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی تاکستان موفق به شناسایی محل نگهداری این موتور سیکلت ها در یکی از محلات این شهرستان شدند.

عزیزی خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی قضایی دریک عملیات 2 دستگاه موتورسیکلت کاوازاکی 450سی سی و2 دستگاه موتور تریل هوندا 450 سی سی قاچاق و فاقد هرگونه مجوز تردد کشف و توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان ارزش موتورسیکلت های قاچاق کشف شده را برابر نظر کارشناسان بیش از سه میلیارد ریال عنوان کرد و با اشاره به تحویل اموال مکشوفه به سازمان جمع آوری اموال تمليکي استان، گفت: در این پرونده یک نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی مرجع قضائی معرفی شد.

کشف بیش از2هزارلیترسوخت قاچاق درآوج

فرماندهی انتظامی آوج از توقیف یک دستگاه وانت نیسان حامل 2 هزارو800 لیتر سوخت قاچاق دراین شهرستان خبر داد.

سرهنگ منصوری گفت: روز گذشته ماموران انتظامی پاسگاه “حصار ” هنگام کنترل خودروهاي عبوري در سطح حوئزه استحفاظی به یکدستگاه وانت نیسان مشکوک شدند.

وي اظهار کرد: ماموران پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن مقدار 2 هزار و800لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل کشف کردند.

فرماندهی انتظامی شهرستان آوج با اشاره به توقيف خودرو خاطر نشان کرد: راننده متخلف پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/1700/د

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار