بیش از ۵۰۰ واحد مسکونی به زلزله زدگان گیلانغرب واگذار می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 168359
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۹:۲۹
امروز با حضور استاندار و مسوولان استانی؛
شاخص : مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: از سه هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی احداثی برای زلزله زدگان کرمانشاه ۵۳۵ واحد آماده واگذاری شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، محمد همتیان با اعلام اینکه امروز با حضور استاندار قزوین در کرمانشاه از سه هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی احداثی برای زلزله زدگان ۵۳۵ واحد آماده واگذاری است، گفت: بنیاد مسکن استان قزوین به عنوان یکی از ۱۲ ستاد معین بازسازی، کار مقاوم سازی و بازسازی واحد ‌های حوزه گیلانغرب به همراه شهرستان سرمست و ۲۰۹ روستا را در دستور کار دارد.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین تصریح کرد: با بررسی و ارزیابی از ۱۷ هزار واحد صدمه دیده گیلانغرب، سه هزار و ۳۰۰ واحد به احداث مجدد و ۱۲ هزار و ۷۰۰ واحد هم به تعمیرات و مقاوم سازی نیاز داشت.

این مسوول با اشاره به مقام سازی هفت هزار واحد مسکونی اظهار کرد: در بخش واحد ‌های احداثی تاکنون عملیات آرماتوربندی ۲ هزار و ۵۰۰ واحد، فوندانسیون ۲ هزار و ۲۰۰ واحد، نصب اسکلت یک هزار و ۸۰۰ واحد، دیوار چینی یک هزار و ۴۰۰ واحد و سقف ۹۵۰ واحد به پایان رسیده و ۵۳۵ واحد هم به مرحله بهره برداری رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: براساس برنامه ریزی‌ های صورت گرفته سعی داریم تا آبان ماه (فرارسیدن سالگرد وقوع زلزله کرمانشاه) ۹۰ درصد از آن و تا پایان سال هم همه تعهدات محول شده را به اتمام برسانیم.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار