بیش از ۶۳هزار تن گندم از کشاورزان قزوینی خریداری شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 174350
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین:
شاخص : رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: در سال 96 بیش از 45 هزار و 100 تن گندم و امسال 63 هزار و 300 تن گندم با کمترین کسری از کشاورزان خریداری شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، نشستی صمیمی با حضور محمود محمودی رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین عابدی نماینده ولی فقیه در سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و جمعی از کارکنان در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

محمودی در این نشست اظهار کرد: شبکه تعاون روستایی بعنوان مباشر خرید از طریق انعقاد قرارداد خرید با شرکت بازرگانی دولتی  در سطح مراکز خرید استان اقدام به خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان می کند.

این مسئول اعلام کرد: در سال ۹۶ بیش از ۴۵ هزار و ۱۰۰ تن گندم و امسال ۶۳ هزار و ۳۰۰ تن گندم با کمترین کسری از کشاورزان خریداری شد.

وی اهم فعالیت های سازمان تعاون روستایی استان را؛ ایجاد بازارچه های عرضه مستقیم محصولات بخش کشاورزی، بازسازی و توسعه ساختمان اداری سازمان و شهرستان قزوین، برنامه ریزی برای تامین تسهیلات مورد نیاز جهت راه اندازی و توسعه فروشگاههای مصرف روستائی،  پرداخت یارانه کشمش تولیدکنندگان و باغداران استان قزوین و فعال سازی اتحادیه استان برای فعالیت بازرگانی خارجی در بخش تامین نهاده های دامی عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین عابدی هم چهار بنیان اعتقادی و اساسی مسلمانان را بعثت، غدیر،، عاشورا و ظهور دانست و گفت: تقویت بنیان‌های اعتقادی و دینی، برنامه‌ریزی و آینده‌نگری بسیار ضروری است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار