بیمارستان ۹۶ تختخوابی تاکستان اوایل بهمن افتتاح می شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88795
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱:۰۵
معاون وزیر راه و شهرسازی:
شاخص : معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از بیمارستان شفا تاکستان گفت: این بیمارستان 96 تختخوابی با دوسال تاخیر اوایل بهمن افتتاح می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، جعفر علیزاده در بازدید از بیمارستان شفا تاکستان با بیان اینکه این بیمارستان اوایل بهمن ماه افتتاح می شود، اظهار کرد: ساخت بیمارستان شفا تاکستان نقش موثری در ارتقاء شاخصه های فیزیکی و بهداشت عمومی استان دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی تاکستان پس از دوسال تاخیر افتتاح می‌شود، خاطرنشان کرد: تجهیزات و امکانات مناسبی برای بیمارستان در نظر گرفته شده است تا این بیمارستان از همین ماه فعالیت خود را آغاز کرده و به بهره‌برداری می‌رسد.

منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین هم با اعلام اینکه این بیمارستان از ۲۵ دی ماه به صورت آزمایشی پذیرش بیمار خواهد داشت، افزود: بیمارستان شفا تاکستان با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد ریال احداث شده است که ۲۰۰ میلیارد ریال آن صرف هزینه های اجرای پروژه و ۱۵۰ میلیارد ریال برای تامین تجهیزات هزینه شده است.

رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی هم در این بازدید گفت: با توجه به جایگاه این شهرستان مردم مناطق دیگر هم می توانند از خدمات بیمارستان شفا استفاده کنند.

گفتنی است؛ این بیمارستان دارای ۹ بخش جراحی، زنان، مردان، ICU ،CCu ،NICU، آزمایشگاه، اورژانس و رادیو لوژی است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار