Iranjb.ir

بیمارستان ۹۶ تختخوابی تاکستان اوایل بهمن افتتاح می شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88795
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱:۰۵
معاون وزیر راه و شهرسازی:
شاخص : معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از بیمارستان شفا تاکستان گفت: این بیمارستان 96 تختخوابی با دوسال تاخیر اوایل بهمن افتتاح می شود.
۸۱۴۳۸۸۵۶-۶۱۶۱۳۸۹

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، جعفر علیزاده در بازدید از بیمارستان شفا تاکستان با بیان اینکه این بیمارستان اوایل بهمن ماه افتتاح می شود، اظهار کرد: ساخت بیمارستان شفا تاکستان نقش موثری در ارتقاء شاخصه های فیزیکی و بهداشت عمومی استان دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه بیمارستان ۹۶ تخت‌خوابی تاکستان پس از دوسال تاخیر افتتاح می‌شود، خاطرنشان کرد: تجهیزات و امکانات مناسبی برای بیمارستان در نظر گرفته شده است تا این بیمارستان از همین ماه فعالیت خود را آغاز کرده و به بهره‌برداری می‌رسد.

منوچهر حبیبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین هم با اعلام اینکه این بیمارستان از ۲۵ دی ماه به صورت آزمایشی پذیرش بیمار خواهد داشت، افزود: بیمارستان شفا تاکستان با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد ریال احداث شده است که ۲۰۰ میلیارد ریال آن صرف هزینه های اجرای پروژه و ۱۵۰ میلیارد ریال برای تامین تجهیزات هزینه شده است.

رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی هم در این بازدید گفت: با توجه به جایگاه این شهرستان مردم مناطق دیگر هم می توانند از خدمات بیمارستان شفا استفاده کنند.

گفتنی است؛ این بیمارستان دارای ۹ بخش جراحی، زنان، مردان، ICU ،CCu ،NICU، آزمایشگاه، اورژانس و رادیو لوژی است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار