ایران جانبی

» بیماری عجیبی که مرد فیلیپینی را تبدیل به زامبی کرده است! +فیلم
کد خبر: 192009
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
شاخص : مرد میانسال فیلیپینی از بیماری ناشناخته‌ای رنج می‌برد که موجب تغییر شکل عجیب صورتش شده است.

به گزارش شاخص نیوز، یک بیماری عجیب موجب تغییر شکل سر یک مرد میانسال فیلیپینی شده است. «رومولو پیلاپیل» ۵۶ ساله که پدر سه فرزند است بر اثر ابتلا به این بیماری بینایی خود را نیز از دست داده است. این بیماری موجب تورم شدید سر و لب و همچنین ایجاد خارش در ناحیه چشم رومولو شده است. بنا به گفته این مرد بیماری او که دارای علائمی شبیه به سرماخوردگی است از سه سال پیش آغاز شد.

او پس از شروع علائم به یک پزشک محلی در شهر «اورموک» مراجعه کرد، اما با وجود تجویز دارو شرایط او وخیم‌تر شد. آخرین مراجعه رومولو به پزشک سال ۲۰۱۸ بود که تلاش پزشکان برای درمان بیماری او بی‌نتیجه ماند. پزشکان محلی به رومولو توصیه کردند برای درمان بیماری خود به یک بیمارستان در مانیل، پایتخت فیلیپین مراجعه کند، اما او و خانواده‌اش توان پرداخت هزینه‌های بیمارستان را ندارند.

رومولو پس از آنکه چشم‌هایش دچار تورم شدید شدند نتوانست به کارش که نجاری بود ادامه دهد. همسر او که یک رفتگر خیابانی است مخارج زندگی خانواده را تامین می‌کند. همچنین فرزندان رومولو به نوبت وظیفه نگهداری از پدر خود را انجام می‌دهند. همسر و سه فرزند رومولو امیدوارند تا در آینده با کمک افراد نیکوکار بتوانند بیماری رومولو را درمان کنند و او را به زندگی عادی برگردانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار