ایران جانبی

» بی‌اعتمادی جهانی نسبت به امریکا شکل گرفته است
کد خبر: 198534
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین:
شاخص : مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین گفت: خوشبختانه همان طور که می‌بینیم امریکا از درون و بیرون رو به زوال است چراکه عدم تعهد و پایبندی امریکا به قوانین بین المللی موجب شده که بی‌اعتمادی جهانی علیه امریکا شکل بگیرد.

مریم بیدخام در حاشیه تجمع استکبار ستیزی یوم الله ۱۳آبان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، اظهار کرد: ۱۳ آبان روز مقاومت، ایستادگی، تجلی ارزش‌ها و برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: علی رغم اینکه این روز به نام روز دانش آموز بیان شده اما متعلق به آحاد ملت و روز استکبارستیزی است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین گفت: باتوجه به منویات مقام معظم رهبری استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا است لذا از آحاد مردم علی رغم دیدگاه‌ها و سلایق مختلف با شکوه بیشتری در این مراسم شرکت کردند.

این مسئول گفت: خوشبختانه همان طور که می‌بینیم امریکا از درون و بیرون رو به زوال است چراکه عدم تعهد و پایبندی امریکا به قوانین بین المللی موجب شده که بی‌اعتمادی جهانی علیه امریکا شکل بگیرد و این حرکت از ایستادگی ملت ایران در برابر سیاست خصمانه امریکا آغاز شد.

بیدخام ابراز کرد: ملت ایران بارها ثابت کردند که هرگاه پای نظام و انقلاب و رهبری و منافع ملی در میان باشد برای پایداری ایران اسلامی در کنار هم قرار می‌گیرند لذا با توجه به تحریم‌های ظالمانه امریکا، ملت ایران بار دیگر صبورانه ایستادگی کردند تا بتوانند از اقتدار کشور دفاع کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار