بی اعتنایی شهید بابایی نسبت به ارزش‌های آمریکایی با حفظ موازین انقلاب و اسلام - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 65332
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی تاکید کرد:
شاخص : امیر سرتیپ ناصر آراسته در مراسم گرامیداشت سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی گفت: شهیدبابایی در دوران تحصیل خود در کشور آمریکا با حفظ ارزش های انقلابی و اسلامی بیان می کرد که به ارزش‌های آمریکایی بی اعتنا است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، مراسم گرامیداشت سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی عصر امروز با سخنرانی امیر سرتیپ ناصر آراسته، رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی و با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، امیر عبدالرضا شهری فرمانده قرارگاه لشگر ۱۶ زرهی قزوین، سرهنگ مهدی طاهرخانی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، نیروهای نظامی و انتظامی، هوایی و ارتش جمهوری اسلامی، همسر و فرزندان شهید بابایی و مردم شهیدپرور قزوین در حسینیه امامزاده حسین(ع) برگزار شد.


امیر سرتیپ ناصر آراسته، مشاوره فرمانده معظم کل قوا و رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی در یادواره شهید بابایی با اشاره به ویژگی‌های این شهید بزرگوار گفت: شهید بابایی مظهر مقاومت، اخلاص، توحید، اطاعت محض از ولایت است.


وی با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهید بابایی تصریح کرد: شهیدبابایی در دوران تحصیل خود در کشور آمریکا با حفظ ارزش های انقلابی و اسلامی بیان می کرد که به ارزش‌های آمریکایی بی اعتنا است.

رئیس هیئت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی با بیان اینکه شهید بابایی مصداق بارز ولایت پذیری بود افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری نباید حتی لحظه ای از افزایش توان رزمی و آمادگی نظامی کوتاهی کرد چه مذاکرات به تصویب و اجرایی شدن برسد و چه نرسد.

مشاوره فرمانده معظم کل قوا خاطر نشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی اگر متوجه بنیه دفاعی و عدم وحدت در کشور شوند بی درگ به کشور ما تجاوز خواهند کرد بنابراین فارغ از همه مسائل و جناح بندی ها باید برای افزایش آمادگی رزمی بکوشیم.

آراسته با اشاره به خصوصیات رفتاری شهید بابایی خاطر نشان کرد: این شهید بزرگوار نسبت به همه با احترام برخورد می‌کرد و رفتارش همراه با تواضع و فروتنی و سرشار از رافت و مهربانی بود.

در ادامه این مراسم صدیقه حکمت همسر شهید بابایی گفت: پس از گذشت ۲۹ سال از شهادت همسرم هنوز به درستی ایشان را نشناختم و آرزو دارم یکبار دیگر در مقابل شهید بابایی بنشینم و با وی سخن بگویم.


گفتنی است، در پایان این مراسم شرکت کنندگان در مراسم با حضور در گلزار شهدا، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهید بابایی و شهدای ۸ سال جنگ تحمیلی، بار دیگر با آرمان‌های رفیع شهدا تجدید میثاق کردند.

گزارش تصویری مراسم را اینجا ببینید

انتهای پیام/۱۰۰/پ۱

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار