بی شرمانه‌ترین سبک خواستگاری یک خانم معلم از پزشک - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66498
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷
شاخص : این مسئله باعث شده تا ازدواج ها در هند به نوعی تشریفاتی انجام گیرد و تعهداتی که مرد باید برای ایجاد ثبات و آرامش در زندگی مشترک پای آنها بایستد، لوث شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص ، به نقل از روزنامه رای الیوم خانم معلم هندی بعد از آنکه می بیند برای گرفتن جواب مثبت از یک پزشک همه راه ها به بن بست رسیده تصمیم می گیرد تا بی شرمانه ترین راه را برای این مسئله قبول کند.

بر پایه این گزارش؛ این خانم معلم برای اینکه آقای دکتر را برای ازدواج با او متقاعد کند، چهار زن ولگرد را اجیر می کند تا طی نقشه حساب شده ای جواب مثبت را از آقای دکتر بگیرند.

بعد از آنکه آقای دکتر می خواهد به مطب خود وارد شود، چهار زن را در کنار مطب خود می بیند که در حال آمدن به سوی او هستند.

در این هنگام با هم گلاویز می شوند و از او می خواهند که اسناد مربوط به ازدواج با خانم معلم را امضا نماید تا به عنوان زن و شوهر، زندگی مشترک خود را آغاز کنند.

خاطرنشان می شود که فرهنگ هندی ها در خصوص ازدواج، از فرهنگ غربی ها بسیار تاثیر پذیرفته است. در این کشور خانم ها به خود اجازه می دهند تا با هر شرائطی به خواستگاری مردان بروند.

این مسئله باعث شده تا ازدواج ها در هند به نوعی تشریفاتی انجام گیرد و تعهداتی که مرد باید برای ایجاد ثبات و آرامش در زندگی  مشترک پای آنها بایستد، لوث شود.

منبع: روزنامه رای الیوم

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار