تایید صلاحیت ۴۵کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در قزوین/ اعلام اسامی نهایی تا ساعاتی دیگر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92978
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱:۵۴
فرماندار شهرستان قزوین خبرداد:
شاخص : فرماندار شهرستان قزوین از تایید صلاحیت 45 کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی خبرداد.

علی موسوی صبح امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، با اشاره به اینکه صلاحیت ۴۵ نفر از کاندیداهای انتخاباتی از جانب شورای نگهبان تایید نهایی شده‌ است، اظهار کرد: این اسامی توسط وزارت کشور به فرمانداری ها ابلاغ و تا ساعاتی دیگر منتشر می شود.

فرماندار شهرستان قزوین در ادامه افزود: این کاندیداها در حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک هستند که برای هر صندلی حدود ۲۲ نفر باهم رقابت دارند و اسامی آنها تا پایان امروز اعلام می‌شود.

این مسئول در ادامه گفت: ۳ کاندید مجلس خبرگان رهبری( آیت الله اسلامی، رجبی و تلخابی)  برای ۲ صندلی در رقابت هستند.

وی تاکید کرد: نامزدهای رد صلاحیت شده باید از قانون تبعیت و اعتراض خود را از مراجع قانونی پیگیری کنند.

موسوی با اشاره به اینکه تخلف در فضای مجازی هم‌چون تخلف در فضای حقیقی است، ابراز کرد: هر گونه تبلیغات پیش از موعد توسط پلیس فتا و دستگاه‌های مربوطه رصد و در دادگاه ویژه انتخابات رسیدگی می‌شود.

فرماندار شهرستان قزوین در خصوص اقدامات برخی افراد در راستای  تخریب چهره کاندیداها توصیه کرد: همه افراد موظف به رعایت اخلاق انتخاباتی بوده و کسی در این رقابت پیروز است که اخلاق‌مدار باشد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت نقش رسانه‌ها در انتخابات بیان کرد: ایجاد شور و نشاط در فضای انتخاباتی و تشویق حضور حداکثری مردم از وظایف اصلی رسانه‌ها است.

موسوی در پایان با تقدیر از حضور باشکوه مردم قزوین در راهپیمایی ۲۲بهمن سال جاری گفت: این حضورمی‌تواند پیش مقدمه‌ای برایحضور حداکثری مردم در هفتم اسفندماه در پای صندوق‌های رای باشد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار