تا اطلاع ثانوی از واریز یارانه‌ نقدی خبری نیست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 81035
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱:۴۷
شاخص : یارانه نقدی هر ماه بیست و یکم به حساب سرپرستان خانوار واریز می شد اما اکنون با وجود تاخیر دو روزه همچنان خبری از واریز یارانه نقدی آبان ماه نیست

شاخص نیوز: متاسفانه ضعف در اطلاع رسانی سبب شده تا هر ماه مردم در خصوص زمان دقیق واریز یارانه ها به شایعات اکتفا کنند زیرا هیچ یک از نهادها و مسئولان اقتصادی دولت به ویژه سازمان هدفمندی یارانه ها اطلاع رسانی دقیق و شفافی در این زمینه ندارند.

«پنجاه و پنجمین» یارانه نقدی یا به عبارتی دیگر یارانه نقدی شهریورماه با ۷ روز تاخیر ۲۸ شهریور ماه پرداخت شد.

«پنجاه و ششمین» مرحله یارانه نقدی مربوط به مهر ماه سال جاری همانند ماه های گذشته به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان ساعت ۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴٫۰۷٫۲۶ با ۵ روز تاخیر به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد.

اکنون مردم همچون ماه های گذشته منتظر پنجاه و هفتمین یارانه نقدی خود هستند، گویا این تاخیرهای ۵ روز که جمع آن به یک ماه رسیده است همچنان ادامه دارد.

طبق روال تاخیرهای ۵ روزه دولت در واریز یارانه ها، گویا یارانه نقدی آبان ماه نیز با ۵ روز تاخیر واریز شود، ضمن اینکه دولت این روزها درگیر پرداخت وام ۲۵ میلیونی خودرو و وام ۱۰ میلیونی کالا به منظور رونق اقتصادی و خالی کردن انبارهاست، باید دید که وام ها در تاخیر پرداخت یارانه نقدی تاثیرگذار است یا خیر؟

منبع: میزان

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار