طرح آموزش مادران کارآفرین‌ در قزوین اجرایی می‌شود
کد خبر: 108602
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان:
شاخص : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین با اشاره به تبدیل فرصت‌های شغلی به اشتغال پایدار، از اجرایی شدن طرح آموزش مادران کارآفرین‌ پرور در قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منصور جلیلوند در نشست خبری که دیروز در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: تبدیل فرصت های شغلی به اشتغال پایدار یکی از اهداف سازمان فنی و حرفه ای است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین اعلام کرد: حدود ۶ هزار استاندارد آموزشی برای این سازمان تدوین شده که هر استاندارد بر مبنای یک شغل است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در استان قزوین ۱۱ مرکز آموزش فعال دولتی و ۷۲ کارگاه ثابت در رشته های صنعت، کشاورزی، فرهنگ و هنر و خدمات وجود دارد.

جلیلوند از آغاز اجرای طرح آموزش مادران کارآفرین‌ پرور در قزوین خبر داد و اظهار امیدواری کرد این طرح از مهر ماه اجرایی شود.

وی آموزش‌ های مهارتی در آموزشگاه‌ های آزاد، تنوع‌ بخشی به آموزش‌ ها و توانمندسازی جامعه و افراد در بخش روستایی را از جمله برنامه های پیش بینی شده در راستای حرکت در راستای راهبرد شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل عنوان کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه آموزش های فنی و حرفه ای تمامی افراد مشتاق آموزش را دربرمی گیرد، افزود: بخشی از مکان‌های آموزشی این اداره‌کل در شعب شهری و دانشگاهی و بخشی دیگر در روستاها فعال است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار