Iranjb.ir

طرح آموزش مادران کارآفرین‌ در قزوین اجرایی می‌شود
کد خبر: 108602
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان:
شاخص : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین با اشاره به تبدیل فرصت‌های شغلی به اشتغال پایدار، از اجرایی شدن طرح آموزش مادران کارآفرین‌ پرور در قزوین خبر داد.
IMG-8128

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منصور جلیلوند در نشست خبری که دیروز در اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: تبدیل فرصت های شغلی به اشتغال پایدار یکی از اهداف سازمان فنی و حرفه ای است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین اعلام کرد: حدود ۶ هزار استاندارد آموزشی برای این سازمان تدوین شده که هر استاندارد بر مبنای یک شغل است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در استان قزوین ۱۱ مرکز آموزش فعال دولتی و ۷۲ کارگاه ثابت در رشته های صنعت، کشاورزی، فرهنگ و هنر و خدمات وجود دارد.

جلیلوند از آغاز اجرای طرح آموزش مادران کارآفرین‌ پرور در قزوین خبر داد و اظهار امیدواری کرد این طرح از مهر ماه اجرایی شود.

وی آموزش‌ های مهارتی در آموزشگاه‌ های آزاد، تنوع‌ بخشی به آموزش‌ ها و توانمندسازی جامعه و افراد در بخش روستایی را از جمله برنامه های پیش بینی شده در راستای حرکت در راستای راهبرد شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل عنوان کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه آموزش های فنی و حرفه ای تمامی افراد مشتاق آموزش را دربرمی گیرد، افزود: بخشی از مکان‌های آموزشی این اداره‌کل در شعب شهری و دانشگاهی و بخشی دیگر در روستاها فعال است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار