تتلو را لیدر هواداران استقلال یا پرسپولیس کنید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85388
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱
شاخص : شاید تتلو نتواند داخل زمین کمکی به باشگاه‌های فوتبال بکند، اما روی سکوها قطعا می‌تواند نقشی پررنگ ایفا کند.

شاخص نیوز؛ امیر تتلو خواننده زیرزمینی مدت‌هاست که علاقه بیش از حد خود به حضور در یک تیم فوتبال را نشان داده. او در زمان سرمربیگری حمید درخشان بود که به تمرین پرسپولیس رفت و عکس یادگاری با بازیکنان این تیم گرفت. مدتی بعد گفت که می‌خواهد فوتبالیست شود و بازیکنانی نظیر پیام صادقیان هم از او تعریف و تمجید کردند که تتلو می تواند بازیکن بزرگی شود.
این خواننده زیرزمینی که علاقه زیادی هم به ورزش دارد، تصاویری از تمرینات فوتبالی خود در اینستاگرامش منتشر کرد اما مدتی بعد از رفتن به تمرین پرسپولیس پشیمان شد چراکه به او اجازه چنین کاری ندادند. تتلو مدتی هم با فرهاد کاظمی سرمربی وقت راه‌آهن رابطه داشت؛ به این امید که بتواند به این تیم برود و برای آن فوتبال بازی کند. اما فرهاد کاظمی هم با زیرکی او را دور زد.
حالا چند روز قبل تتلو در اینستاگرامش نوشته که می‌خواهد حضور در آخرین تیم را هم امتحان کند. تیم مورد نظر او، استقلال تهران است. البته این را هم گفته که اگر استقلالی ها او را نخواهند، به روسیه می‌رود چون یک پیشنهاد فوتبالی از این کشور دارد!
تتلو شاید نتواند داخل زمین کمکی به تیم‌های فوتبال بکند چراکه یک فوتبالیست حرفه‌ای نیست. اما باشگاه‌های ایرانی می‌توانند از پتانسیل او، روی سکوها استفاده کنند. این خواننده زیرزمینی در صفحه اینستاگرم خود بیش از دو میلیون نفر دنبال کننده دارد؛ دو میلیون نفری که بخش اعظم آن‌ها هواداران واقعی‌اش هستند. شاید اگر او بتواند روی سکوها نقش لیدر هواداران را ایفا کند، تعداد زیادی از هواداران فقط به خاطر خود او به ورزشگاه بروند تا بازی‌های استقلال یا پرسپولیس را ببینند.
منبع: خبر آنلاین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار