تجاوز ناپدری بی‌رحم به ۳ فرزندخوانده‌اش +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85081
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷
شاخص : مردی اهل ایرلند به اتهام تعرض به دخترانش بازداشت شد.

شاخص نیوز: سه خواهر اهل ” داربی – انگلستان ” پرده از راز مخوف دوران بچگی شان برداشتند و ناپدری جنایت کار خود را به پای میز محاکمه کشاندند .

براساس گزارش پلیس آقای  ” جمیز لاتون ” اصالتا ” ایرلندی “۴۴ ساله پس از بازداشت در اوایل امسال به اتهام کودک  آزاری و تعرض در دادگاهی که اخیرا برگزار شد محاکمه شد .

تجاوز ناپدری بی‌رحم به 3 فرزندخوانده‌اش +عکس

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد ” لاتون ” بی شرم که در اوایل دهه ۱۹۹۰ با مادر این ۳ قربانی ازدواج کرد و در همان زمان شروع به سو استفاده از این ۳ دختر که سن ۳ تا ۸ سال داشتند کرد به طوری که به گفته خواهر بزرگتر ” دنیل ” ۳۳ ساله که حالا  یک مدیر هتل می باشد و در زمان جنایت فقط ۸ سال داست مورد اذیت و آزار ” لاتون ” قرارمی  گرفت و بی خبر از اینکه همزمان ۲ خواهر کوچکترش ” پاتریکا ۶ ساله و ” تری آن ” ۳ ساله نیز از این جنایت در امان نبودند .

قربانیان در گزارش خود گفتند هنگامی که مادر شان آنها را برای کار کردن نزد ” لاتون ” تنها می گذاشت و این پدر بی رحم به محض رفتن مادر به اتاق خواب بچه ها  می رفت و آنها را مورد کودک آزاری قرار می داد تا ساعتی که مادر به خانه بر می گشت و قربانیان که از تهدیدات ” لاتون ” می ترسیدند هرگز از این ماجرا به کسی چیزی نگفنتد تا اینکه در سال ۱۹۹۹ با بازداشت ” لاتون ” به علت تجاوز به ۳ سال زندانی محکوم شد و قربانیان از دست او نجات پیدا کردند .

تجاوز ناپدری بی‌رحم به 3 فرزندخوانده‌اش +عکس

پلیس همچنین افزود هنگامی که این ۳ خواهر در ۴ سال پیش شروع به صحبت کردن با یکدیگر کردند متوجه شدند که کودکی هر ۳ آنها توتسط ” لاتون ” نابود شده است و تصمیم به مجازات کردن او گرفتند در این راستا با استفاده از فیس بوک توانستند او را که در “آفریقا ” با یک خانم ازدواج کرده بود و زندگی می کرد را پیدا و ۳ سال بعد توسط پلیس که از مسافرت او به ” انگلستان ” مطلع شدند در هواپیما بازداشت کردند و به حبس بردند .

جنایت کار به اتهام چندین مورد سو استفاده و نعرض به ۱۲ سال زندانی محکوم شد .

مطالب مرتبط

برچسب ها: ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار