تجاوز و قتل؛ آداب کنیزداری داعش/ سخنان تکان دهنده زن نجات یافته از دست داعش - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87816
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴ - ۸:۳۰
شاخص : یکی از زنان عراقی که از چنگال تروریست‌های داعش نجات یافته است، پرده از جنایت هولناک تروریست‌ها در حق دختر و همسرش برداشت.

شاخص نیوز:  این زن که از ترس تروریست های داعش و مشکلاتی که ممکن است از این پس برای او ایجاد شود با نام مستعار، ” نورهان محمد ” نامیده شده ، از روزی که از دست تروریست‌های داعش به شکل عجیبی نجات یافت، به علت از دست دادن دختر و همسرش، سیاه برتن کرده و همواره گریه و زاری می‌کند.

نورهان می‌گوید یورش وحشیانه تروریست‌های داعش به نینوا و صلاح الدین در سال۲۰۱۴، پیامدهای هولناک و بی سابقه‌ای چون مرگ هزاران انسان بی‌گناه و تعرض به شمار زیادی از زنان و دختران داشت و این وضع همچنان ادامه دارد.
نورهان زنی در حدود پنجاه ساله است که در سخنان خود از لحظه ربوده شدن همسرش، به آتش کشیده شدن منزلشان با ادعای مرتد بودن و شنیدن فریادهای دخترش درحالی که از سوی تروریست‌های داعشی مورد تعرض واقع شد و جان باختن دخترش در اثر این تجاوزات، سخن می‌گوید و تاکید می‌کند، باورکردنی نیست کسی ذره‌ای ایمان به خداوند داشته باشد و به خود جرات بدهد به زن ناتوانی چون او و دخترش تجاوز کند.
وی با بیان این که افراد داعش خانه‌های ما را به آتش کشیدند و عشایر جبور را مرتد توصیف می‌کردند زیرا جبوری‌ها حاضر به کمک به تروریست‌ها  نبودند، افزود: همسرش را ساعت ۳ بامداد به زور با خود بردند، دندان‌های پیش او را شکستند زیرا دو تن از آنها را شناخته بود و به آنها التماس کرد که رهایش کنند، اما تروریست‌ها نه تنها مردان را رها نکردند بلکه به زور وارد منزل شده و به جستجوی دخترها پرداختند.
وی در ادامه گفت: روز دوم حمله تروریست‌ها، به سوی جاده بین العلم و تکریت حرکت کردیم، تروریست ها چند دختر از خانواده‌هایی را که همراه ما بودند را ربودند و به مکانی نامعلوم بردند و ما همچنان به مسیر خود ادامه دادیم به امید این که بتوانیم با خودرویی به کرکوک برویم؛ ناگهان ۶ خودرو متعلق به تروریست‌ها ما را محاصره کردند و در حالی که به شکل عجیبی در جستجوی دختران جوان بودند، از دین و اعتقادات افراد سوال می‌کردند.
منبع: باشگاه خبر نگاران

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار