تجلیل از بازیگران فیلم‌های مبتذل و سکوت وزارت ارشاد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68880
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۴۲
شاخص : دو تن از بازیگران فیلم‌های مبتذل دوران طاغوت، بدون دعوت قبلی و به صورت خودسر! در چهاردهمین جشن انجمن منتقدان تئاتر حضور یافتند.

به گزارش سرویس فرهنگی شاخص، حضور دو بازیگر فیلم‌های مبتذل قبل از انقلاب از حواشی دوره اخیر جشن انجمن منتقدان خانه تئاتر بود. از جمله این افراد می‌توان از نصرت وحدت، بازیگر مستهجن‌ترین فیلم‌های طاغوتی یاد کرد که در این مراسم روی صحنه حاضر شد و جوایزی را اهدا کرد.

با توجه به سابقه منفی این فرد و فقدان تجربه هنری قابل توجه در کارنامه او، مسئله را با برگزارکنندگان این مراسم در میان گذاشتیم که مشخص شد، افراد مذکور به طور خودسر در این مراسم حضور یافته‌اند.

عباس غفاری، کارگردان چهاردهمین دوره جشن انجمن منتقدان تئاتر و عضو هیئت مدیره این انجمن در گفت وگو با کیهان اظهار داشت: آن دو نفر به طور رسمی از طرف ما دعوت نشده بودند، بلکه همراه با یکی از افراد مدعو، در این برنامه حاضر شدند!

وی در پاسخ به این سوال که چرا بازیگران فیلم‌های غیراخلاقی روی صحنه مراسم جشن منتقدان تئاتر حضور یافتند هم گفت: متأسفانه در میان مراسم، یکی از هنرمندان، در موقع اهدای جایزه به یکی از برگزیده‌ها، اسم آن دو نفر را آورد و خواستار حضور آنها روی صحنه شد.

عضو هیئت مدیره انجمن منتقدان خانه تئاتر همچنین خبر روزنامه «هفت صبح» درباره این اتفاق را تکذیب کرد و بیان داشت: این روزنامه به اشتباه نوشته که ما از این دو فرد تقدیر کرده‌ایم،  در حالی که ما اصلا این دو فرد را دعوت نکرده بودیم و هیچ تقدیری هم از آن دو نشده بود.

گفتنی است در این مراسم، مسعود رایگان با توصیف دو بازیگر سینمای طاغوت به دو «سلطان» خواستار حضور آنها روی صحنه شده بود. همچنین محمد سریر آهنگساز  هم در این مراسم آرزو کرد که شرایطی فراهم شود که نصرت‌الله وحدت، بازیگر دلقک فیلم‌های کمدی پیش از انقلاب  بار دیگر در صحنه تئاتر کشور حضور یابد.

شایان ذکر است تاکنون وزارت ارشاد هیچ واکنش رسمی نسبت به این اقدام سخیف انجمن منتقدین به عمل نیاورده است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: کیهان

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار