تجلی یزیدیان زمانه در چهره اوباما و جان‌کری/ عده‌ای غرب‌زده در‌صدد کم‌رنگ کردن شعار مرگ بر آمریکا هستند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78790
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۰۰
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر قزوین تاکید کرد:
شاخص : امام‌جمعه شهر قزوین با تاکید بر اینکه یزیدیان زمانه در چهره امثال اوباما و جان کری تجلی یافته‌اند گفت:نفوذ در مسئولان دولتی از اهداف اصلی دشمن است؛باید با برخوردی قاطعانه آنها را از رسیدن به مقصودشان مأیوس کرد.

حجت الاسلام عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر قزوین صبح امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص در خصوص اهمیت سیر تاریخی ۱۳ آبان و روز استکبار ستیزی ، اذعان داشت: این روز نقطه عطف دشمنی‌ها و اظهار روحیات استکباری آمریکایی‌ها نسبت به ایران است.

وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در این روز، بیان کرد: در ۱۳ آبان سه رخ داد بسیار مهم از سوی آمریکا در کنار هم چیده شد، تبعید امام راحل(ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران اولین اقدام کینه توزانه دشمن بود.

نماینده ولی فقیه ادامه داد: این سیاست های استکباری آمریکا بود که در تبعید امام خمینی (ره) نقش داشت چرا که شاه فقط به عنوان دست نشانده غرب به اهداف آنها جامه عمل می‌پوشاند.

این مسئول افزود: کشتار و زخمی کردن دانشجویان و دانش آموزان هم در این روز به علت سرکوب کردن مخالفان و مبارزان علیه آمریکا و شاه خائن بود.

عابدینی در رابطه با سومین حادثه روز جهانی استکبار ستیزی، توضیح داد: آمریکایی ها سفارتخانه خود را که وظیفه آن ایجاد روابط سازنده بین دو کشور بود، به لانه ای برای جاسوسی، کودتا و تصمیم گیری در خصوص تمام شئونات یک ملت تبدیل کرده بودند.

وی خاطرنشان شد: این لانه جاسوسی که با هدف تقویت شاه خائن و براندازی جمهوری اسلامی تشکیل شده بود، توسط دانش آموزان و دانشجویان انقلابی تسخیر شد.

نماینده ولی فقیه با بر شماری سوابق شرارت های آمریکا نسبت به ایران، عنوان کرد: خصومت و اقدامات ظالمانه آنها تمامی ندارد چراکه جنگ و خونریزی‌های نابرابر در کشورهای جهان اسلام و به رخ کشیدن گزینه های نظامی در باب جمهوری اسلامی ایران مبین این ادعا است.

این مسئول با بیان این که عده ای غرب زده در صدد برانداختن و کم‌رنگ کردن شعار مرگ بر آمریکا هستند، اظهار کرد: نفوذ در مسئولان دولتی و نهادهای کشوری از اهداف اصلی دشمن است که باید با برخوردی قاطعانه آنها را از رسیدن به مقصودشان مأیوس کنند.

عابدینی در راستای فرمایشات رهبری تصریح کرد: مذاکرات انجام شده طی طرح برجام در حیطه برطرف کردن تحریم‌های ظالمانه و ناعادلانه دشمن بوده و نباید اجازه داد کسانی که چشم و دلشان با دشمن است ، مذاکرات را به سمت وجود روابط دوستانه منحرف و به حاشیه کشند.

وی در خصوص برگزاری مراسم ملی ضد استکباری در روز ۱۳آبان ، تاکید کرد: اکنون که ملت ایران در ایام سوگواری اباعبدالله قرار دارند باید آگاه باشند که یزیدیان زمانه در چهره امثال اوباما و جان کری تجلی یافته اند.

عابدینی در پایان اظهار کرد: مردم غیور ایران با شعارهای استکبار ستیزی و حضور پر شور می‌توانند قدم ور راه سیدالشهدا و یارانشان گذاشته و مقتدرانه در برابر فتنه های دشمن بایستند.

انتهای پیام/۱۳۰۰/ت۱

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار