تجمع اعضای تعاونی مسکن فاتحان فجر قزوین در مقابل استانداری+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 150187
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
دقایقی پیش صورت گرفت؛
شاخص : اعضای تعاونی مسکن فاتحان فجر پیش از ظهر امروز با تجمع در مقابل استانداری قزوین نسبت به عدم وصول محکومیت پنج میلیارد تومانی برای مدیرعامل اسبق تعاونی اعتراض کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ اعضای تعاونی مسکن فاتحان فجر پیش از ظهر امروز با تجمع در مقابل استانداری قزوین نسبت به عدم وصول محکومیت پنج میلیارد تومانی برای مدیرعامل اسبق تعاونی اعتراض کردند.

در این تجمع اعتراض‌آمیز اعضای تعاونی مسکن فاتحان فجر استان نوشته‌هایی مبنی بر اینکه رئیس اداره تعاون استان قزوین به تقاضای این اعضا برای تشکیل مجمع عمومی و بررسی تخلفات رسیدگی کند، در دست داشتند.

این اعضا معترض بودند که حکم محکومیت پنج میلیارد تومانی برای مدیرعامل سابق تعاونی فاتحان فجر صادر شده و مدیرعامل و هیأت‌مدیره چرا نسبت به وصول آن اقدام نمی‌کنند.

اعضای تعاونی مسکن فاتحان فجر به واگذار نشدن واحدهای این تعاونی از سال ۹۲ تا به امروز و همچنین مهر و موم کردن این واحدها معترض بودند.

این تجمع یکی از ده‌ها تجمعات در استان قزوین است که افراد خواستار مطالبات خود از کارفرمایان یا شرکت‌ها و واحدهای صنعتی هستند.

با توجه به قطب صنعتی بودن قزوین و تعطیلی بسیاری از کارخانجات در سال‌های اخیر شاهد وضعیت نابسامان کاگری و واحدهای تولیدی هستیم که به علت عدم پرداخت حقوق‌ها و یا انجام تعهدات نیز تجمعات و اعتراضاتی را در پی دارد.

کارگران خواستار رسیدگی به مشکلات و پرداخت حقوق‌های عقب افتاده چندماهه خود هستند که تامین مخارج زندگی را برای آن‌ها سخت کرده است؛ امیدواریم مسوولان پیش از آنکه بحران کارگری استان را فراگیرد نسبت به حل این معضل اقدام جدی کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار