تجمع بزرگ۲۰ هزار نفری بسیجیان قزوین همزمان با سراسر کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 174517
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۳:۲۰
معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین خبر داد
شاخص : معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین از تجمع بزرگ20 هزار نفری بسیجیان قزوین همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ محرمعلی والدی معاون اجرایی سپاه صاحب الامر در گفت و گویی با اشاره به اهمیت بالای برگزاری تجمع ۲۰ هزار نفری بسیجیان استان قزوین اظهار کرد: دشمن به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران است چرا که جشن ۴۰ سالگی انقلاب خاری بر دل آنها است.

این مسئول ادامه داد: از دستاورد های بزرگ انقلاب اسلامی تشکیل بسج و بهره برداری از آن در همه زمینه ها و در هر زمانی که لازم بوده، می باشد.

وی اذعان کرد: تجمع عاشورایی بسیجیان پنجشنبه۱۲ مهر ماه سال جاری راس ساعت ۸ صبح در ورزشگاه سردار آزادگان با حضور اقشار مختلف بسیج اعم از کردان های امام علی، کوقر و امام حسین برگزار خواهد شد.

والدی اضافه کرد: به دلیل تهدیدات امنیتی و اقتصادی،فرهنگی که دشمنان برای انقلاب تدارک دیده اند بسیج بر خود واجب می داند که برای حفظ دستاوردهای انقلاب و امنیت مردم در همه زمینه ها آمادگی خویش را حفظ کند و برای امنیت مردم با تمام هستی در میدان حضور یابد.

سرهنگ پاسدار والدی در ادامه با اشاره به برگزاری کنره ملی ۳۰۰۰شهید استان قزوین که در آبان ماه برگزار می شود گفت: برگزاری کنگره شامل ۵ برنامه می باشد و قبل از آن در شهرستانها،روستاها،بخش ها برنامه های مختلفی بنام یادواره شهدا برگزار گردیده که نشان دهنده ارادت مردم و مسئولان به شهدای گرانقدر می باشد.

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین تصریح کرد: برای برگزاری کنگره نماینده ولی فقیه به عنوان رییس هیات امنا کنگره و استاندار محترم رییس شورای سیاست گذاری و سردار فرماندهی سپاه صاحب الامرعج به عنوان دبیر شورای سیاست گذاری هستند، تقسیم کار بسیارخوبی صورت گرفته، جلسات متعدد با مدیران ارشد استان تا رده های مختلف صورت گرفته، وظایف کاری هر نهادی مشخص و جهت تاثیر گذاری بیشتر این کنگره همه رسانه ها نیز اعلام آمادگی کردند.

والدی ابراز کرد: جلساتی با قزوینی های مقیم تهران به همت حجت الاسلام ابوترابی برگزار و بعد از تجمع بسیجیان ان شا الله از ۱۴ مهر ماه سال جاری کارهای نمایشگاه شهدا در محل دائمی نمایشگاه های قزوین آغاز می شود.

این مسئول با اشاره به چگونگی و کیفیت نمایشگاه کنگره شهدای استان قزوین عنوان کرد: نمایشگاه شامل دو بخش آیینی فرهنگی و رزمی می باشد و امیدواریم بتوانیم گوشه ای از رشادت و فداکاری های شهدا را برای مردم تبیین کنیم.

وی در پایان اظهار داشت: از تمام عزیزانی که می توانند در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری در این کار همکاری داشته باشند دست آنها را به گرمی می فشاریم و از رسانه ها در خواست داریم همانند گذشته یارو مددکار ما باشند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار