تحریف شخصیت امام خمینی (ره) مستمسکی برای کاخ‌نشینان داخلی
کد خبر: 104411
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
عضو هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی قزوین عنوان کرد:
شاخص : عضو هیئت علمی دانشگاه بین‌الملل قزوین گفت: عده‌ای در داخل کشور گرفتار کاخ‌نشینی شده‌اند، آن‌هامی‌خواهند با تحریف شخصیت امام‌خمینی(ره) کار اشتباه خود را توجیه کنند.

محمد حسین سرداغی، عضو هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) قزوین صبح امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مراسم بیست‌ و هفتمین سالگرد رحلت امام خمینی(ره)، در رابطه با تحریف افکار و عقاید امام خمینی(ره) اظهار کرد: دشمنان قدرت اسلام را درک کرده‌اند که چگونه می تواند میان مسلمانان جهان وحدت برقرار کند.

وی افزود: وحدت و انسجام جهان اسلام موجب اقتدار و مقاومت در برابر شیاطین بزرگ از جمله آمریکا خواهد شد.

عضو هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی قزوین با بیان اینکه امام‌خمینی(ره) اسلام ناب و عاشورایی را تبیین کردند، ادامه داد: امام‌راحل(ره) به کمک روحیه انقلابی و اسلامی هیچ‌گاه تسلیم ظلم نشد و همواره در برابر فشارهای عوامل داخلی و خارجی مقاومت کرد.

سرداغی تصریح کرد: با توجه به اینکه امام راحل(ره) نماد واقعی اسلام ناب در عصر کنونی است، شخصیت والای ایشان مورد هجمه و تخریب دشمن قرار گرفته است تا افکار عمومی و نسل جدید را منحرف کند.

امام راحل ادامه دهنده راه انبیاء بود

وی اذعان داشت: از آنجا که بزرگترین هدف بنیانگذار انقلاب اسلامی زنده نگهداشتن اسلام و بیداری دل‌ها بود، نهادینه کردن اهمیت فهم درست از قرآن و اسلام لازمه جامعه امروز می‌دانستند.

عضو هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی قزوین با بیان اینکه امام راحل ادامه دهنده راه انبیاء بود، گفت: چون اسلام بر پایه صداقت و عدالت بنا شده با فطرت هر انسانی سازگار است و اینگونه امام‌خمینی(ره)، دل‌ها را تسخیر کرد.

سرداغی با اشاره به اینکه عده‌ای از فتنه‌انگیزان کاخ نشینی را به امام خمینی (ره) نسبت می‌دهند تصریح کرد: این افراد خائنانی هستند که اسلام را نمی‌فهمند.

امام‌خمینی(ره) ارتباط با آمریکا را خطر قرمز انقلاب می‌دانستند

وی با اشاره به اینکه امام یک عارف واقعی بود، افزود: نسبت دادن کاخ نشینی و تمایل به ارتباط با آمریکا ار جانب امام دروغ محض است و با روحیه ایشان متضاد بود چراکه کسی که عارف باشد دیگر به دنیا دل نمی‌بندد.

عضو هیئت علمی دانشگاه بین‌الملل قزوین بیان کرد: عده‌ای در کشور گرفتار کاخ نشینی شده‌اند لذا می‌خواهند با تحریف شخصیت امام راحل کار خود را توجیه کنند.

سرداغی یادآور شد: شاخصه اصلی بنیانگذار انقلاب اسلامی این بود که شجاعانه به تکلیف خود عمل کرد؛ اگر کسی بندگی خداوند را انجام دهد دیگر به سراغ کدخداها نمی‌رود.

مسئولین مدیریت جهادی پیش بگیرند

وی ادامه داد: کسانی که به غیر از خداوند به کدخدایان متوسل می‌شوند در واقع دچار شرک شده‌اند و در کارهایشان به پیروزی نمی‌رسند.

عضو هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی قزوین تاکید کرد: مسئولین باید حس انقلابی و تهاجمی داشته باشند و مدیریت جهادی پیش بگیرند.

سرداغی در پایان افزود: امام‌خمینی (ره) در هیچ اموری انفعالی برخورد نمی‌کرد، اگر مسئولین همین راه را پیش بگیرند شکست نمی‌خورند، آن‌ها باید یقین داشته باشند که ابهت دشمن پوشالی است.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار