تحقق ۷۰ درصد از تعهد اشتغال استان تا پایان سال - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 152993
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
معاون اقتصادی استاندار اعلام کرد
شاخص : معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: تا پایان امسال ۷۰ درصد از تعهد اشتغال استان قزوین محقق می شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در پانزهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اعلام کرد: اینکه تا پایان امسال ۷۰ درصد از تعهد اشتغال استان قزوین محقق می شود، گفت: این تعهد با مشارکت دستگاه های اجرایی و بانک های استان تا پایان سال محقق می شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین با تاکید بر اینکه مدیران عامل بانک های استان اعتبارات بیشتری را برای تقویت اشتغال استان جذب کنند، اظهار کرد: این امر منجر به افزایش کل اعتبار و تسهیلات پرداختی به متقاضیان می شود.

این مسوول تصریح کرد: مدیران عامل بانک های استان تقسیم کاری انجام دهند تا با رصد و مدیریت شعب زیر مجموعه خود در راستای تسریع در پرداخت تسهیلات قدم های اساسی بردارند.

بابایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین هم در این جلسه با اشاره به اینکه سیاست گذاری مناسبی برای ایجاد فرصت های شغلی در استان صورت گرفته است، گفت: با ایجاد ۱۳ هزار و ۵۱۹ شغل جدید، ۷۰ درصد تعهد اشتغال استان برای سال جاری محقق شده است.

این مسوول عنوان کرد: در سال جاری در شهرستان بویین زهرا ۵۳ درصد، تاکستان ۶۰ درصد، قزوین ۶۱ درصد، البرز ۶۸ درصد، آوج ۸۳ درصد و آبیک ۸۵ درصد تعهد اشتغال مورد نظر محقق شده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار