تدبیر و امید نتوانست به خوبی از دستاوردهای هسته‌ای کشور محافظت کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 113334
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۴۳
پدر شهید احمدی روشن در قزوین:
شاخص : پدر شهید احمدی روشن با بیان اینکه متاسفانه دولتمردان نتوانستند از سرمایه هسته‌ای به خوبی حفاظت کنند، گفت: نباید به دشمنان قسم خورده‌ای که ادعا کرده‌اند اگر بتوانند تک تک پیچ و مهره‌های صنایع هسته ای ما را باز خواهند کرد، اعتماد داشت و خوش بین بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، پنج شنبه ۱۸ شهریور همزمان با شهادت امام محمد باقر(ع) مراسم یادواره شهدای هسته ای پس از نماز مغرب و عشاء با حضور رحیم احمدی روشن،پدر شهید مصطفی احمدی روشن، خانواده شهدا، مردم و مسوولین استان در مسجد الغدیر قزوین برگزار شد.

رحیم احمدی روشن در این مراسم با یادآوری نحوه شهادت پسرش اظهار کرد: نباید از مرگ غافل شد و به طول عمر خود امیدوار بود، اگر اجل حتمی ما فرا رسد حتی به اندازه یک پلک زدن قادر به تاخیر انداختن آن نیستیم.

وی در ادامه ابراز کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری؛ شهدا مانند عطری هستند که همه خوبی هایشان جامعه را عطرآگین می‌کنند و همه از این خوبی‌ها بهره‌مند می‌شوند.

احمدی روشن تصریح کرد: دشمن هر لحظه خواستار به زانو درآوردن ملت ایران و به دنبال گرفتن تمام داشته‌های ارزشمند ما در زمینه انرژی هسته‌ای است اما متاسفانه نتوانستیم از این صنعت که یک وظیفه ملی بود به خوبی حفاظت کنیم.

نباید به دشمنان قسم خورده خوشبین بود

پدر شهید بزرگوار بیان کرد: نباید به دشمنان قسم خورده‌ای که ادعا کرده‌اند اگر بتوانند تک تک پیچ و مهره‌های صنایع هسته‌ای ما را باز خواهند کرد، اعتماد داشت و خوش بین بود.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید نتوانست از دستاوردهای هسته‌ای محافظت کند، افزود: دولتمردان بدانند که صنعت هسته‌ای موجب اقتدار ملت ایران است که باید قدر آن را بدانیم اما متاسفانه از ابتدای دولت فعلی این مهم نادیده گرفته شده و دشمن وقتی توان هسته‌ای کشور را دید طمع کرد تا آن را از ما بگیرد.

احمدی روشن یکی از افتخارات این مرز و بوم را توان دفاعی دانست و خطاب به همه مسئولان تاکید کرد: افزایش تعداد سانتریفیوژها در زمان تحریم، برد موشک های دفاعی و شهدایی که برای این صنایع تقدیم به این نظام شدند میراث گرانبهایی هستند.

پدر شهید در پایان افزود: گدایی و دست درازی در مقابل دشمن نه تنها افتخار نیست بلکه تا به امروز که در دوران پسابرجام هستیم هیچ دستاوردی برای ملت نداشته است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار