تدوین سند راهبردی توسعه فعالیتهای تبلیغی ترویجی قرآنی در کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 143888
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
مدیرکل تبلیغ و ترویج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد؛
شاخص : مدیرکل تبلیغ و ترویج و توسعه فعالیت های قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سند راهبردی توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآن کشور تدوین شده است.

به گزارش گروه فرهنگی شاخص، اصغر امیرنیا ظهر سه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی افزود: این سند با هدفگذاری های کلان و راهبردهای ملی تدوین شده است.

امیرنیا عنوان کرد: ترغیب مردم به سبک زندگی اسلامی و ترویج فعالیت های قرآنی در جامعه لازم است.

مدیرکل تبلیغ و ترویج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم تعامل جامعه هنری و جامعه دینی گفت: باید تلاش شود که ارتباط و تعامل مناسبی بین این دو حوزه برقرار شود و این دو حوزه نسبت به فعالیت های همدیگر اطلاعات مناسب تری به دست آورند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای برگزاری هفته قرآن و عترت گفت: هم افزایی برای برگزاری هرچه بهتر و مناسب تر این هفته ضروری است.

امیرنیا همچنین بر راه اندازی ستاد برگزاری هفته قرآن و عترت تاکید کرد.

مدیرکل تبلیغ و ترویج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: اعتبارات حوزه قرآنی مناسب نیست و باید تقویت اعتبارات برای توسعه و ترویج فعالیت های قرانی در جامعه انجام شود.

وی با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده گفت: حمایت از استعدادهای برتر، گفتمان سازی در کشور، برگزاری جشنواره ها و محافل، گسترش تولیدات قرانی و حمایت از آثار قرآنی در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار