ارتقاء سطح فکری و معنویت با اجرای طرح ولایت/ امیدوارم بار دیگر عهدنامه ترکمنچای به ایران تحمیل نشود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 64080
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان:
شاخص : نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برگزاری طرح ولایت دانشجویی گفت: طرح ولایت در سال‌های پس از جنگ جزء یکی از راه‌حل‌های مفید مقابله با موج تهاجم فرهنگی بوده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام علی اسلامی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری عصر روز شنبه در نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری هفتمین دوره طرح ولایت دانشجویی اظهار کرد: این طرح‌ها اعم از طرح راهیان نور، برگزاری یادواره‌های شهدا و طرح ولایت دانش آموزی و دانشجویی که در چند سال گذشته در کشور ما برگزار می‌شود از جمله طرح‌های مفید برای ارتقاء سطح فکری و معنویت افراد جامعه است.

وی با اشاره به برگزاری موفق اردوهای راهیان نور در کشور گفت: حضور مردم و جوانان در عرصه‌های جنگ تحمیلی نوعی مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است که موجب شده مردم با سفر به مناطق جبهه و جنگ از نزدیک شاهد ایثار دلیرمردان این مرز و بوم باشند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برگزاری طرح ولایت دانشجویی گفت: طرح ولایت در سال‌های پس از جنگ جزء یکی از راه‌حل‌های مفید مقابله با موج تهاجم فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی بوده است.

اسلامی در ادامه تصریح کرد: نمی‌توانیم به قدرت‌های بزرگ و استعمارگر خوشبین باشیم و امیدوارم برای بار دیگر عهدنامه ترکمنچای به ایران تحمیل نشود.

امام جمعه تاکستان با توجه به عهدشکنی آمریکایی‌ها در مذاکرات قبلی خود بیان کرد: نتیجه مذاکرات به طرفین مذاکره کننده بستگی دارد و در مذاکرات چه توافق بشود چه توافق نشود ما در مقابل ظالمان خواهیم ایستاد و از حریم انقلاب اسلامی ایران دفاع خواهیم کرد.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری در ادامه بیان کرد: این از سیاست‌های انقلاب اسلامی است که باید از مظلومینی که مورد ظلم واقع می‌شوند دفاع کرد و در برابر حق‌خوری و ناعدالتی ایستادگی کرد.

این مسئول با اشاره به نداشتن قانون اساسی در اسرائیل افزود: یکی از مرزهای خیالی اسرائیل تصرف اسدآباد همدان است که اگر در برابر اسرائیل و گروهک‌های تکفیری آنان ایستادگی نکنیم آن‌ها به اهداف واهی خود می‌رسند.

این مسئول در پایان گفت: آمریکایی‌ها مدعی شدند که ما دیگر آمریکایی‌های قدیم نیستیم و این به دلیل قدرت رو به افزایش ایران اسلامی است اما توافق با آمریکا به معنی دست‌برداشتن آن‌ها از ظلم نیست مگر اینکه ایران با گسترش قدرتش بتواند جلوی ظلم آن‌ها را بگیرد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/پ۱/م

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار