تذکر به یک روزنامه پس از تیتر موهن - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75514
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵
شاخص : دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات از تذکر گرفتن روزنامه رویش ملت به دلیل استفاده از فعل «کشته شد» درباره سردار سرافراز اسلام شهید حسین همدانی، خبر داد و گفت: پرونده آن به قوه‌قضائیه ارجاع شد.

به گزارش پایگاه شاخص،دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات از تذکر گرفتن روزنامه رویش ملت به دلیل استفاده از فعل «کشته شد» درباره سردار سرافراز اسلام شهید حسین همدانی، خبر داد و گفت: پرونده آن به قوه‌قضائیه ارجاع شد.

سید علاءالدین ظهوریان از تذکر گرفتن روزنامه رویش ملت خبر داد و گفت: در جلسه هیئت نظارت بر مطبوعات قرار بر این شد که به روزنامه رویش ملت به دلیل استفاده از فعل «کشته شد» درباره سردار سرافراز اسلام شهید حسین همدانی تذکر گرفت.

دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات ادامه داد: پرونده این روزنامه را به قوه‌قضائیه ارجاع دادیم تا تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

یک روز پس از اعلام خبر شهادت سردار حسین همدانی، در صورتی که تمام روزنامه‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب با تیترهای مناسبی برای شهادت سردار همدانی روی دکه آمدند اما روزنامه «رویش ملت» با تیتری شبیه رسانه‌های ضد انقلاب روی دکه آمد.

همین امر موجب خشم ملت و واکنش مسئولان شد. این روزنامه روز بعد سعی کرد تا اشتباه خود را جبران کند و در گردشی معنادار با تیتر «شهید مدافع حرم را بیشتر بشناسیم» روی دکه آمد.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار