تذکر نمایندگان مجلس به دولت/ جنگ روانی غربی‌ها برای منفعل کردن نیروهای داخلی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78675
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
نماینده مردم قزوین در مجلس خبر داد:
شاخص : نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: این نامه تاکیدی بر سخنان رهبر معظم انقلاب است تا دولت موظف شود به دور از دیپلماسی انفعال قاطع و محکم در برابر بدعهدی‌های آمریکا بایستند.

به گزارش شاخص نیوز، حجت الاسلام سید مرتضی حسینی، نماینده مردم قزوین در خصوص نامه ۲۱۴ نماینده مجلس به رئیس جمهور اظهار کرد: پس از اینکه رهبر معظم انقلاب مفاد برجام را با اضافه کردن ۹ بند به آن به رئیس جمهور ابلاغ کردند؛ به واسطه اهمیت این موضوع نمایندگان مجلس تصمیم به نوشتن نامه‌ای به آقای روحانی گرفتند.

وی در ادامه اذعان کرد: رهبر معظم انقلاب به دولت فرمودند که ابتدا باید از برداشته شدن تحریم‌ها مطمئن شوند سپس اقدام به ایجاد برخی تغییرات در برنامه هسته ای کشور کنند.

این کارشناس سیاسی در ادامه افزود: نمایندگان مجلس نیز با اعلام حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای طی نامه‌ای با امضای ۲۱۴ نماینده مجلس به دولت تذکر دادند که با پایبندی به توصیه رهبری مراقب بدعهدی‌های استکبار جهانی باشد.

وی ادامه داد: نگاه آمریکایی‎ها این است که ایران باید با انجام کارهایی و توقف برخی پیشرفت‌های خود زمینه را برای جلب اعتماد سران غربی فراهم کند؛ اما اگر این اعتمادسازی ایران برای آنها زمینه‌ای برای رفع تحریم‎ها فراهم نکرد موضع دولت چه خواهد بود؟

این نماینده مجلس بیان کرد: دولت امروز اورانیوم ۲۰ درصد را متوقف کرده است، رآکتور اراک تعطیل شده و سانتریفیوژها از چرخیدن ایستاده است، چگونه در این شرایط باید به قول دشمن اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه ما در این نامه به دولت تذکر دادیم که نباید به غربی‌ها اعتماد کند، تصریح کرد: این نامه تاکیدی بر سخنان رهبر معظم انقلاب است تا دولت موظف شود به دور از دیپلماسی انفعال قاطع و محکم در برابر بدعهدی‌های آمریکا بایستند.

حسینی با بیان اینکه غربی‌ها با داشتن روح استکباری همیشه خودش را نیروی برتر می‌دانند، عنوان کرد: هدف آنها منفعل کردن نیروهای داخلی و مبارز در داخل کشور است در همین راستا ما را تهدید کرده و این موضوع را به گزینه‌های روی میز خود ارجاع می‌دهند.

وی در پایان تاکید کرد: امروز برخی از نیروهای داخلی که نه در زمان جنگ مردانه ایستادند و نه از قدرت دفاعی ایران به صورت کامل اطلاع دارند دشمن را امیدوار به نفوذ همه جانبه در کشور کرده‌اند اما آنچه نظام جمهوری اسلامی را هدایت می‌کند رهبری بزرگوار است که با تمام قدرت در برابر آمریکاایستاده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
 • ممنوع التدریس کردن اساتید منتقد نباید به یک سنت تبدیل شود
 • قراردادهای سفید امضاء ،گریبان‌گیر جامعه کارگری استان/ بدهی‌های تامین اجتماعی به علوم پزشکی مردم را با مشکل مواجه کرده است
 • نرخ رشد اقتصادی کشور قابل قبول نیست/ قدرت خرید مردم باید افزایش یابد/ وضعیت کنونی شایسته ملت ایران نیست
 • برخی کارگران در قزوین ۳۰ماه حقوق نگرفته‌اند/ ۳هزار نفر در استان متقاضی حمایت سازمان بهزیستی هستند
 • لزوم توجه ویژه دولت به محرومان/ بیشترین مراجعات به نمایندگان مجلس برای رفع مشکلات کارگری است
 • برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه فرهنگی به مناسبت دهه کرامت در استان/ ۵۵ هزار خادم و خادمیار در سطح کشور فعالیت‌ می‌کنند
 • بیش از ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند
 • ساماندهی بیماران روانی و مزمن در سطح استان/ ۴۹  واحد مسکن برای خانواده‌های دو معلول به بالا احداث می‌شود
 • کشف بیش از ۱۰ هزار پاکت سیگار قاچاق در قزوین
 • کشف بیش از ۱۷۰ دام غیر مجاز به ارزش ۹۰ میلیون تومان در استان
 • آخرین اخبار