ترافیک سنگین در بزرگراه قزوین-کرج/ تصادف زنجیره‌ای در بزرگراه قزوین - زنجان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 78287
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۵۹
رئیس پلیس‌راه قزوین خبر داد:
شاخص : رئیس پلیس‌راه استان قزوین از ایجاد ترافیک 40 کیلومتری در اتوبان کرج - قزوین در اثر قیچی‌ کردن یک دستگاه کامیون خبر داد.

شاخص نیوز : بهرام زینلی با اشاره به بارندگی که در سطح استان در چند روز اخیر صورت‌گرفته و همچنان ادامه دارد به تشریح محورهای مواصلاتی استان پرداخت و اظهار داشت: بر اثر قیچی‌کردن یک دستگاه تریلی در بزرگراه قزوین ـ کرج حدفاصل پادگان شهدای جوادنیا که منجر به ورود تریلی به لاین مقابل شد، ضمن بسته‌شدن مسیر و کندی تردد تا ۴۰ کیلومتر ترافیک سنگین در بزرگراه قزوین کرج ایجاد شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه که چند نفر مصدوم داشت، خوشبختانه هیچ یک از هموطنان‌مان جان خود را از دست ندادند اضافه کرد: همچنین روز گذشته بر اثر تصادف زنجیره‌ای در بزرگراه قزوین – زنجان هفت خودروی سواری با یکدیگر برخورد کردند که این حادثه نیز باعث ترافیک و همچنین مصدوم‌ شدن تعدادی از رانندگان و سرنشینان شد.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین تصریح کرد: در این روزها که با بارش‌های مکرر، وارد فصل بارندگی شده‌ایم، به رانندگان توصیه می‌‌شود، سرعت خود را کاهش داده و علاوه بر رعایت فاصله طولی با خودروهای در حال حرکت از تجهیز وسیله نقلیه خود به وسایل گرمایشی مطمئن شده و عجله و شتاب‌زدگی را در رانندگی کنار بگذارند.

این مسئول به رانندگان توصیه کرد، پیش از عزیمت به جاده‌ها ضمن توجه به سالم‌بودن چراغ‌ها و برف‌پاک‌کن خودرو، زنجیر چرخ برداشته و فاصله جانبی را موقع رانندگی رعایت کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار