آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور
کد خبر: 97603
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۱۳
آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور
شاخص : بر اساس آخرین گزارش های دریافتی از وضعیت ترافیكی جاده های کشور در حال حاضر در کلیه محورهای اصلی کشور تردد به صورت روان در جریان می باشد.

شاخص نیوز : بر اساس آخرین گزارش های دریافتی از وضعیت ترافیکی جاده های کشور در حال حاضر در کلیه محورهای اصلی کشور تردد به صورت روان در جریان می باشد.

همچنین بر اساس آخرین گزارش ها از وضعیت جوی راه ها هم اکنون در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی و شرقی-اردبیل-البرز-تهران-خراسان شمالی و رضوی-فارس-قزوین –قم-لرستان-مازندران-مرکزی-گلستان-گیلان-زنجان-اصفهان بارش باران و برف گزارش شده است.

* ترافیک روان و بارش باران در ۱۴ استان / ساعت ۷:۳۰

برابر آخرین گزارش های دریافتی در حال حاضر بارش باران در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان رضوی، خراسان شمالی، فارس، قم، لرستان، مازندران، مرکزی، گلستان، گیلان، زنجان و اصفهان ادامه دارد.

همچنین سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

ترافیک نیمه سنگین و سنگین در محور کرج-چالوس/ ساعت ۰۸:۴۵
در حال حاضر محور کرج-چالوس در محدوده های آدران وپل زنگوله ترافیک نیمه سنگین و سنگین و در مابقی محورهای اصلی کشورتردد به صورت روان در جریان می باشد.
همچنین در برخی از محورهای استان های  خراسان شمالی،زنجان و همدان بارش باران و برف گزارش شده است.
بارش شدید برف در محور قوچان – درگز/ساعت ۱۰:۰۰
پلیس راه ناجا اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی، در استان خراسان رضوی (محور قوچان-درگز) بارش برف و در استان های خراسان شمالی و گلستان (اکثر محورها) بارش باران اعلام شد.
سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.
ترافیک نیمه سنگین در در محورهای همدان-تهران و جاده غار علیصدر / ساعت ۱۰:۴۵
بنابر اعلام پلیس راه همدان، در حال حاضر ترافیک در محورهای همدان-تهران و جاده غار علیصدر به صورت نیمه سنگین است ولی مشکلی در تردد وجود ندارد.
وضعیت جوی جاده‌ها / ساعت ۱۱:۰۰
پلیس راه ناجا اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی، در استان خراسان شمالی (محور چمن بید – جنگل گلستان) بارش برف و در استان خراسان شمالی (اکثر محورها) و گلستان (محور جنگل گلستان) بارش باران اعلام شد.
چالوس از ساعت ١٢ به سمت شمال بسته می شود
سرهنگ قاسمیان در گفت‌وگو با خبرنگار سایت راهور افزود: با توجه به پیش‌بینی بازگشت بخشی از مسافران نوروزی در روز چهارشنبه، تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس از ساعت ۱۲ چهارشنبه تا ۳ بامداد پنجشنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ چهارشنبه تا ۳ بامداد پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.
ترافیک نیمه سنگین  در محور کرج – چالوس/ ساعت ۱۱:۳۰
بنا بر اعلام پلیس راه استان البرز، در حال حاضر محور کرچ- چالوس از سمت جنوب به شمال از ترافیک نیمه سنگین و روانی برخوردار است.
احتمال بسته شدن محور کرج – چالوس ساعت ۱۲ امروز از میدان امیرکبیر به سمت شمال تا ساعت ۱۵ وجود دارد که تحقق یا عدم تحقق این امر به وضعیت و بار ترافیک جاده بستگی دارد.
همچنین ، ترافیک آزادراه تهران- کرج و محور کرج- قزوین نیز در حال حاضر عادی گزارش شده است.
ترافیک سنگین در محور‌های خروجی استان قزوین/ ساعت ۱۲:۰۰
بنا بر اعلام پلیس راه استان قزوین؛ هم‌اکنون باند شمالی آزادراه‌های استان قزوین شامل محورهای قزوین-کرج، قزوین-رشت، قزوین-همدان و قزوین-زنجان ترافیک نیمه‌سنگین و سنگین است.
گفتنی است، تردد در سایر محورهای استان قزوین از جمله بوئین‌زهرا، ساوه روان و عادی است.

*ترافیک نیمه سنگین در کرج – چالوس و هراز/ساعت ۱۳:۰۰

بر اساس اعلام پلیس راه ناجا در حال حاضر بارش باران در استان خراسان شمالی (اکثر محورها) اعلام شده است.

همچنین در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در محور کرج-چالوس (از خاکک تا سیاه بیشه) ، محور هراز (از پلور تا آب اسک و محدوده تونل تکاور۲) ، محور قزوین – رشت (محدوده های منجیل و رودبار) ، باند شمالی آزادراه تهران-کرج (از پل کلاک تا پل فردیس) و باند شمالی آزادراه کرج-قزوین (از پل فردیس تا ترمینال شهید کلانتری) جاکم است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

چالوس همچنان ٢ طرفه است/ ساعت ۱۵:۰۰
پلیس راه ناجا اعلام کرد: محور کرج – چالوس که قرار بود امروز از ساعت ١۶ به سمت کرج یکطرفه شود به دلیل بیشتر بودن بار ترافیک رفت نسبت به برگشت یکطرفه نشده و همچنان تردد در این محور به صورت رفت و برگشت است.
رانندگان از ورود به لاین مقابل خودداری کنند.
چالوس همچنان ٢ طرفه است/ترافیک نیمه سنگین در کرج - چالوس و هراز
چالوس همچنان ٢ طرفه است/ترافیک نیمه سنگین در کرج - چالوس و هراز
ترافیک در محور کرج-چالوس /ساعت ۱۶:۰۰
پلیس راه ناجا اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی، در استان اصفهان (محورهای اصفهان-نایین ، میمه-دلیجان ، خوانسار-خمین) بارش برف و در استان سمنان (اکثر محورها) ، اصفهان (محورهای اردستان-نایین ، اصفهان-تهران) و شرق استان تهران (محور دماوند-فیروزکوه) بارش باران اعلام شد.
ترافیک در محور کرج-چالوس (از میدان امیرکبیر تا تونل شماره ۵ و از کندوان تا سیاه بیشه) ، محور هراز (از امامزاده هاشم تا گزنک) ، محور فیروزکوه (از سوادکوه تا شیرگاه) و محور چمن بید-جنگل گلستان نیمه سنگین گزارش گردید.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

*ترافیک در محور کرج – چالوس ادامه دارد / ساعت ۱۸:۰۰

پلیس راه ناجا اعلام کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در محور فیروزکوه (محدوده گدوک) بارش برف و در استان سمنان (اکثر محورها) ، خراسان رضوی (محورهای سبزوار-مشهد و چناران-مشهد)، اصفهان (محورهای اصفهان-نایین ، میمه-دلیجان) و شرق استان تهران (محور دماوند-فیروزکوه) بارش باران اعلام شده است.

ترافیک در محور کرج-چالوس (از تونل کندوان تا سیاه بیشه) ، محور هراز (از امامزاده هاشم تا گزنک و سنگچال) ، محور فیروزکوه (از سوادکوه تا شیرگاه) ، باند شمالی آزادراه تهران-کرج (از پل کلاک تا پل فردیس) و باند شمالی آزادراه کرج-قزوین (از پل فردیس تا ترمینال شهید کلانتری) نیمه سنگین است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

* ترافیک نیمه سنگین در ۹ محور اصلی کشور/ بارش برف در کرمان/ساعت ۱۹:۲۰

بر اساس اعلام پلیس راه ناجا در حال حاضر در استان کرمان (محور جیرفت – بم) بارش برف و در استان خراسان رضوی (اکثر محورها) و استان سیستان و بلوچستان (محورهای زابل – زاهدان، زابل – زهک و زابل – نهبندان) بارش باران اعلام شده است.

همچنین هم اکنون ترافیک در استان گیلان (محورهای رشت – لاهیجان و رشت – قزوین محدوده های منجیل و رودبار)، خراسان شمالی (محور بجنورد – جنگل گلستان)، باند شمالی آزادراه تهران – کرج (محدوده پل کلاک تا پل فردیس)، باند شمالی آزدراه کرج – قزوین (محدوده پل فردیس تا مهرویلا)، محور فیروزکوه (محدوده سوادکوه تا شیرگاه)، محور هراز (از پلور تا آب اسک و محدوده های گزنک و سه راهی لاسم) و محور کرج – چالوس (از تونل کندوان تا سیاه بیشه) نیمه سنگین گزارش گردید و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

*ترافیک نیمه سنگین محورهای گیلان و تهران – کرج /وزش باد و گرد و خاک در کرمان/ ساعت ۲۱:۳۰

بر اساس اعلام پلیس راه ناجا در حال حاضر بارش باران در استان خراسان جنوبی (اکثر محورها)، کرمان (محور جیرفت – بم و شهر بابک_رفسنجان) و استان سیستان و بلوچستان (محور زاهدان_خاش) و وزش باد و گرد و خاک در استان کرمان محورهای (فهرج-زاهدان، راور-دیهوک و انار-رفسنجان) اعلام شده است.

همچنین هم اکنون ترافیک نیمه سنگین در استان گیلان (محورهای رشت – لاهیجان و رشت – قزوین محدوده های منجیل و رودبار)، باند شمالی و جنوبی آزادراه تهران – کرج (محدوده پل کلاک تا پل فردیس)، باند شمالی و جنوبی آزدراه کرج – قزوین (محدوده پل فردیس تا مهرویلا)، محور فیروزکوه (محدوده سوادکوه تا شیرگاه)، محور هراز (از پلور تا آب اسک و محدوده های گزنک و سه راهی لاسم) ، محور کرج – چالوس (از تونل کندوان تا سیاه بیشه) ، کهگیلویه و بویراحمد (محورهای یاسوج_بابا میدان و گچساران_شیراز و یاسوج_اصفهان) و کرمان(محورهای شهر بابک_سیرجان و سیرجان_بندرعباس) حاکم است.

سایر محورهای مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

*محور نهبندان-شهداد بسته شد/ ساعت ۲۲:۳۰

پلیس راه ناجا اعلام کرد: محور نهبندان-شهداد در استان خراسان جنوبی به دلیل توفان شن تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

*بارش باران در کرمان و خراسان رضوی/ترافیک روان در جاده های کشور/ ساعت ۲۳:۱۵

پلیس راه ناجا اعلام کرد: برابر آخرین اطلاعات دریافتی در استان کرمان (محورهای کرمان_ بم و بم _جیرفت) و خراسان رضوی (محورهای خاف_تربت حیدریه و سرخس_مشهد) بارش باران گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

برورزرسانی ….

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار