ترافیک نیمه‌سنگین محورهای هراز و فیروزکوه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85141
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۷:۵۲
شاخص : فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک نیمه‌سنگین محورهای هراز و فیروزکوه همزمان با 28 صفر خبر داد.

شاخص نیوز ؛سیاوش محبی دقایقی پیش  در شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه را تا پیش از ظهر امروز شاهد بودیم، اما در حال حاضر، ترافیک نیمه‌سنگین و روان است.

وی افزود: تردد کامیون، کامیونت و تریلر در روزهای ۱۸ تا ۲۱ آذرماه از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ در محورهای هراز و فیروزکوه ممنوع است که البته این ممنوعیت شامل کامیون و کامیونت‌های حامل مواد سوختی و فاسدشدنی نمی‌شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: ترافیک در محور امام رضا (ع) روان است و با توجه به آفتابی بودن هوا، محورها خشک بوده و تردد به سهولت انجام می‌شود.

محبی بیان کرد: توصیه می‌شود مسافرانی که قصد سفر به شهرهای شمالی از محور هراز را دارند، به دلیل روان بودن تردد در جاده فیروزکوه از این محور عبور کنند.

وی با اعلام اینکه تاکنون حادثه خاصی در محورها رخ نداده است، گفت: مسافران باید با صبر و حوصله رانندگی کنند و از سرعت و سبقت غیرمجاز و عجله و شتاب پرهیز کنند؛ همچنین رعایت فاصله طولی و رانندگی باحوصله توصیه می‌شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: هم‌وطنان زمان بازگشت سفر خود را مدیریت کنند تا به ساعات اوج ترافیک برنخورند.

منبع : فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار