ترامپ حرف تازه‌ای برای گفتن ندارد/ یوم الله ۱۳ آبان نشانگر وحدت ملت ایران است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 149897
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲:۰۲
رییس کمیسیون اصل نود:
شاخص : رییس کمیسیون اصل نود با بیان اینکه ترامپ و آمریکاحرف تازه‌ای ندارند، گفت: تحریم‌ها نمی‌تواند مقاومت مردم کشورمان را در مقابله با استکبار بشکند چه بسا که ملت فهیم ایران خود را برای مردم برای تحریم ها آماده کرده اند.

داود محمدی رییس کمیسیون اصل نود در مجلس در حاشیه مراسم راهپیمایی سیزدهم آبان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، اظهار کرد: حضور چشمگیر و پرشور مردم در مراسم راهپیمایی و تجمع ۱۳ آبان ماه نشان داد که نوجوانان و جوانان ما از بصیرت و معرفت کافی برخوردار هستند.

وی با اشاره به سخنان اخیر ترامپ برعلیه ایران افزود: ترامپ و آمریکا حرف تازه‌ای ندارند زیرا ما از پیروزی انقلاب اسلامی و حتی قبل از آن هم در کودتای ننگین ۲۸ مرداد شاهد دشمنی و عناد  آمریکا با کشورمان بوده‌ایم و این دشمنی ها در طول تاریخ پیروزی انقلاب هم استمرار داشته است.

محمدی ابراز کرد: تحریم‌ها نمی‌تواند مقاومت مردم کشورمان را در مقابله با استکبار در هم بشکند چراکه ملت فهیم ایران خود را برای تحریم های سختتر از این هم آماده کرده اند.

رییس کمیسسیون اصل نود بیان کرد: آمریکایی ها همواره از اول انقلاب به بعد با ترفندهای متفاوت تحریم های خود را به ما تحمیل کرده اند اما درحقیقت این تحریم ها موجب رشد و بالندگی کشورمان شده است.

محمدی تصریح کرد: طبیعی است که آمریکا با از دست دادن ایران به عنوان بهترین پایگاه خود در دوران رژیم شاهنشاهی در منطقه خاورمیانه و برخودار از منابع زیرزمینی و انسانی این چنین در برابر کشورمان موضع بگیرد.

وی در انتها گفت:کشور ایران که تا دیروز یک نهال نوپا بود امروز به یک درخت تنومند تبدیل شده و در عرصه بین المللی از تلالو ودرخشندگی  ویژه ای برخودار است.

انتهتای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار