ترامپ: نامزدی اُپرا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ یک تجربه دردناک برای او خواهد بود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 160310
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۳:۰۹
شاخص : دونالد ترامپ بار دیگر به احتمال نامزدی «اُپرا وینفری»، سرشناس‌ترین مجری آمریکایی در انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا واکنش نشان داد.

به گزارش شاخص به نقل از نشریه هیل، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی روز گذشته خود در جمع هوادارانش در ایالت پنسیلوانیا باز هم به احتمال شرکت کردن «اپرا وینفری»، مجری سرشناس آمریکا و جهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ واکنش نشان داد و گفت: دوست دارم اپرا پیروز انتخابات شود. دوست دارم او را شکست دهم. من ضعف های او را می شناسم. این یک تجربه دردناک برای اپرا خواهد بود.

رئیس جمهور آمریکا هیچ اشاره ای به اینکه منظور او از ضعف های اپرا چیست، نکرد، فقط در ادامه افزود: «من او را خوب می شناسم. من در یکی از برنامه های او حضور داشتم. من مهمان برنامه او بودم.»

درواقع رئیس جمهور آمریکا به شایعات منتشره درباره احتمال نامزدی اپرا در انتخابات آتی واکنش نشان داد. این شایعات پس از سخنرانی جنجالی او در مراسم گلدن گلوب و حمایت وی از زنانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته بودند، مطرح شد. حتی یکی از دوستان صمیمی اپرا هم گفته بود که او این کار را خواهد کرد و این کار به تصمیم مردم بستگی دارد.

دونالد ترامپ تاکنون چندین بار به خبر نامزدی اپرا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا واکنش نشان داده و گفته بود که اگر او در این انتخابات شرکت کند، وی را شکست خواهد داد.

رئیس جمهور آمریکا پیشتر بارها اپرا وینفری را تحسین کرده بود. وی در سال ۱۹۹۹ پیش از ورود به عرصه سیاست، اعلام کرد که اگر در انتخابات ۲۰۰۰ شرکت کند، اپرا را به عنوان معاون خود انتخاب خواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار