ایران جانبی

» تربیت جوانان انقلابی راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی است
کد خبر: 170869
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۹:۳۱
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور:
شاخص : رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: شناخت، ساماندهی و برنامه ‌ریزی برای هدایت ظرفیت عظیم جوانان دانشگاهی موجب تربیت جوانانی انقلابی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی می شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، نیک‌روش در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین اظهار کرد: تربیت نیروی توانمند و متکی به توان داخلی و بدون وابسته به تئوری‌ های منسوخ شده در حوزه اقتصاد غرب به‌ عهده دانشگاه است و بسیج دانشجویی فعال در دانشگاه ماموریتش بسترسازی و فرهنگ ‌سازی تربیت جوانان است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور تصریح کرد: علی‌رغم همه موفقیت‌ های غیرقابل انکار در چهار دهه حاکمیت نظام اسلامی، فشار‌های اقتصادی سال‌های اخیر کام مردم را تلخ کرده است.

این مسئول با بیان اینکه شناخت، ساماندهی و برنامه ‌ریزی برای هدایت ظرفیت عظیم جوانان دانشگاهی موجب تربیت جوانانی انقلابی می شود، افزود: تربیت نیرویی که بتواند در این مقطع حساس در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با ارائه راهکار مشکلات انقلاب و مردم را حل کند، ضروری است.

حجت‌الاسلام مرتضوی مسئول دفاتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ های استان هم در این مراسم گفت: واژه‌ هایی که حضرت امام خمینی (ره) در رسای بسیج به‌ کار برده است در هیچ قشری نمی ‌بینیم واژه‌ هایی مانند بسیج لشکر مخلص خداست.

در پایان این مراسم از خدمات مهدی برزگر مسئول سابق بسیج دانشجویی استان قدردانی و سید عباس کاظمی به‌عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی استان منصوب شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار