تردد خودورها در گردنه‌ها با تجهیزات کامل/ استقرار راهداران در مناطق و گردنه‌های برف‌گیر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90741
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹
مدیر راهداری استان اعلام كرد
شاخص : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوين با اشاره به كولاك در برخي از گردنه هاي استان قزوين، اظهار كرد: هم اكنون راهداران در مناطق و گردنه هاي برف گير مستقر هستند.

جواد حق لطفی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص،  با اشاره به کولاک در برخی از گردنه های استان قزوین، اظهار کرد: هم اکنون راهداران در مناطق و گردنه های برف گیر مستقر هستند.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در ادامه خاطرنشان کرد: در سطح تمامی راه‌های استان شاهد بارش برف هستیم که این امر موجب شده تا تردد در برخی جاده ها با کندی صورت گیرد.

این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر تردد خودروها در گردنه قسطین لار با زنجیر چرخ امکان پذیر است افزود: به جز این محور عبور و مرور در تمامی محورها به صورت عادی و روان امکان پذیر است.

حق لطفی ضمن درخواست از هموطنان برای پرهیز از انجام سفرهای غیر ضروری اعلام کرد: حتما قبل از اقدام به سفر برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌ها با مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی با شماره های ۸-۳۳۶۵۹۴۵۵-۰۲۸ تماس بگیرند.

سرهنگ زینلی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان هم از رانندگانی که قصد عبور از گردنه ها و مناطق کوهستانی را دارند خواست تجهیزات کامل به ویژه زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار