تردد ۵ میلیونی خودرو به استان قزوین در تعطیلات عید سعیدفطر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 107799
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۵:۱۴
فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد:
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به وسعت جغرافیایی قزوین، از تردد ۵ میلیونی خودرو به استان در تعطیلات عید سعیدفطر خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سردار مهدی محمودی فرمانده انتظامی استان قزوین در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قزوین که پیش از ظهر امروز در فرمانداری استان برگزار شد، اظهار کرد: هدف از تغییر  و جابجایی مدیران سازمانی استفاده از ظرفیت‌ مدیران در پست‌های متفاوت است.

وی ضمن تشکر از خدمات سرهنگ اکبری در حوزه نیروی انتظامی عنوان کرد: برپایی کلانتری ۱۵جانبازان، پاسگاه چوبیندر،  کشف ۶۷ درصدی اقلام ممنوعه و ۵۴ درصدی سلاح و مهمات،  افزایش ۵۲ درصدی کشف مواد مخدر،  کاهش ۱۵ درصدی سرقت و  افزایش ۵۸ درصد دستگیری در جرائم مختلف از خدمات فرمانده سابق نیروی انتظامی است.

این مسئول با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد ماموریت‌ها در شهرستان قزوین انجام می‌شود، گفت:  با توجه به حجم گسترده فعالیت‌های نیروی انتظامی در قزوین، ۶۰ درصد امکانات و تجهیزات برای کاهش جرائم ناشی از ناهمگونی جمعیت و تردد در راه‌های مواصلاتی  به شهرستان اختصاص یافته است.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به تردد ۵ میلیونی خودرو به استان در تعطیلات اخیر (عید سعیدفطر) افزود:  شهرستان قزوین با توجه به وسعت جغرافیایی و شاهراه مواصلاتی دارای هشت کلانتری و پنج پاسگاه است.

محمودی  ابراز کرد: با توجه به شرایط  سخت حاکم بر منطقه شاهد امنیت بالای کشور هستیم که حاصل تلاش بسیاری از ارگان‌ها است.

وی در پایان گفت: امنیت در سایه وحدت و تعامل برقرار می‌شود بنابراین تمام مسئولین و دستگاه‌های زیربط باید در این راستا تلاش کنند.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار