تردید در سواد نمایندگان مخالف برجام! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68383
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
شاخص : تا دیروز شمشیرشان علیه قانون اساسی بود - حالا نوبت ترور شخصیت مخالفان سازشکاری!

به گزارش پایگاه شاخص ، رسانه‌های وابسته به باند کودتای ۸۸ که تا دیروز با پشتیبانی از اظهارات ضدقانونی عناصر دستگاه دیپلماسی، مخالفت خود با تصویب توافق هسته‌ای در مجلس را (بر خلاف نص صریح قانون اساسی!) به مصلحت کشور منتسب می‌کردند!!! اکنون پس از انتخاب اعضای کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس با این ادعا که مدارک تحصیلی این افراد ربطی به مسایل هسته‌ای ندارد سعی در خدشه دار ساختن کار کارشناسی مجلس دارند!

روزنامه مردم‌سالاری که در سال ۸۸ جزء مخالفان مردم‌سالاری بود و تا مرز حمایت صریح از کودتاگران نیز پیش رفت!!! با برشمردن مدارک تحصیلی اعضای این کمیسیون نوشت:

« آنچه در نگاه اول به نظر می‌رسد این است بررسی و نقد و تحلیل موضوعی حقوقی با رویکرد هسته‌ای همچون برجام، شاید نیاز به تخصص و آشنایی کامل با موضوعات حقوقی و هسته‌ای ضروری به نظر برسد. با نگاهی به مدرک تحصیلی نمایندگان منتخب در کمیسیون ویژه برجام مجلس متوجه این می‌شویم برخی از اعضا دارای مدرک مرتبط به حقوق و مسائل هسته‌ای‌ و نیز عضو کمیسیون‌های مرتبط با آن هستند و برخی نه !»

گفتنی است این افراد اولا با رای نمایندگام مجلس انتخاب شده‌اند، ثانیا قریب به اتفاقشان تحصیلات مرتبط دارند، ثالثا اظهار نظر در رابطه با چنین متنی بیش از تحصیلات، نیازمند غیرت است!

به هر حال خط تخریب مجلس همچنان در دستور کار رسانه‌های حامی دولت می‌باشد.

 

منبع : رجانیوز

 

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار