ترویج ازدواج سفید، توطئه غرب برای تخریب بنیان خانواده‌های ایرانی
کد خبر: 107521
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۳:۱۰
استاد دانشگاه امام حسین(ع) هشدار داد:
شاخص : استاد دانشگاه امام حسین(ع) گفت: غربی‌ها در نظر دارند از طریق شبکه‌های مجازی ازدواج سفید را به دهن جوانان ما تزریق کنند که از طریق روابط نامشروع با نامحرم ارتباط برقرار کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص ، تجمع مردمی دفاع از حریم خانواده عصر روز گذشته(دوشنبه)همزمان با سراسر کشور در بوستان الغدیر قزوین برگزار شد.

محمد جوانی، استاد دانشگاه امام‌حسین(ع) در حاشیه این مراسم با اشاره به اهمیت و گستردگی بحث عفاف و حجاب اظهار کرد: ویل دورانت، نویسنده کتاب تمدن با توجه به بررسی بر روی تمدن‌های چند هزار ساله، منشا پراکندگی حجاب را ایرانیان معرفی کرده‌است.

وی افزود: برای حفظ ارزش عفاف و حجاب در کشور ایران هزاران خون نثار شده که این نشان‌دهنده غیرت مردم ایران زمین است.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: اخیرا در کشورهای اروپایی مردمشان را با تصویب قانون‌هایی ملزم به رعایت عفاف و حجاب کرده‌اند چراکه می‌دیدند مردم نسبت به رعایت اصول اخلاقی در مکان‌های عمومی بی‌تفاوت بودند.

جوانی ابراز کرد: با توجه به گزارشاتی از نقشه جهانی خانواده، ۸۴ درصد از متولدین کلمبیا و ۴۱درصد از متولدین آمریکا حاصل روابط نامشروع شناخته شده است.

وی با تصریح بر ترویج ازدواج سفید در میان جوانان امروزی بیان کرد: غربی‌ها در نظر دارند از طریق شبکه‌های مجازی اینگونه ارتباطات را به تفکر و زندگی جوانان ما تزریق کنند که از طریق روابط نامشروع با نامحرم ارتباط برقرار کنند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه حجاب نه تنها محدودیت نیست بلکه سبب ایجاد مصونیت افراد در جامعه تلقی می‌شود، عنوان کرد: امروزه افراد زیادی در ارتباط با همسر خود دچار زنای فکری شده و در واقع درگیر ابتذال روحی شده‌اند.

جوانی اضافه کرد: داشتن ماهواره در منازل و ادعای روشن فکری بودن، موجب سرد شدن روابط زناشویی و زنای ذهنی در بین افراد می‌شود که حاصل آن ابتذال فرهنگ خانواده است.

وی اذعان داشت: اگر مردم احادیث و روایات پیامبر و امامان را به اندازه تجویزات روزمره پزشک و مکانیک خودروی خود جدی گرفته و رعایت کنند از گسترش بسیاری از مشکلات و معضلات فرهنگی در جامعه جلوگیری می‌شود.

این استاد دانشگاه با اشاره به نامه سوم امام زمان(عج) به شیخ مفید خاطرنشان کرد: ایشان علت غیب خود را گناهان و خطاهای غیر قابل انتظار از جانب شیعیان خواندند.

جوانی در انتها گفت: ما برای این آزادی کنونی در کشورمان، خون‌های زیادی داده‌ایم و باید در قبال این هزینه ها به درخواست شهدا که همان حفظ عفاف و حجاب است توجه کنیم.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار