ترویج تفکرات غربی توسط اساتید در دانشگاه‌ها/ سکوت خواص در فتنه‌ها خیانت به نظام انقلاب اسلامی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 110137
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
همرزم شهید آوینی عنوان کرد
شاخص : سردار سعید قاسمی گفت: سکوت خواص در قبال اقدامات هنجارشکن یک عده آدم جاهل در فتنه88 و عدم توجه به منویات رهبری باعث شد این کشور به لبه پرتگاه نزدیک شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی شاخص، مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم با حضور سردار حاج سعید قاسمی و با روایتگری سیدمسافر (از فرماندهان لشگر فاطمیون) عصر روز گذشته در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد.

سردار “سعید قاسمی” با بیان اینکه امام‌خمینی(ره) تنها کسی بود که توانست نظم دروغین شرق و غرب را برهم بزند افزود: ثمره این چهار دهه از انقلاب که سکان آن در دست ناخدایی چون آقا روح الله و جانشین صالح ایشان امام‌خامنه‌ای است می‌توان راه و روش چگونه زندگی زندگی کردن، چگونه مبارزه کردن و چگونه مردن را یافت؛راهبرد آینده ما در این چهار دهه نهفته است.

همرزم شهید آوینی با اشاره به دوران کنونی کشور و قرار گرفتن در دوره پسابرجام عنوان کرد: برخی مسوولین معتقد هستند که آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است با دشمنان مدارا دوستان هم به جهنم؛ من دقیقا این جریان را شبیه به قطعنامه ۵۹۸ می‌دانم که به طمع باز شدن درهای کشور بسوی غرب با شکست بزرگی مواجه شدیم.

وی با اشاره به بحث فتنه در سال ۸۸ گفت: سکوت خواص در قبال اقدامات هنجارشکن یک عده آدم جاهل و عدم توجه به منویات رهبری باعث شد این کشور به لبه پرتگاه نزدیک شود.

قاسمی با اشاره به تبلیغات گسترده در تابلوهای شهری و بین شهری خاطرنشان کرد: در اتوبان قزوین-تهران تبلیغات نوشیدنی‌های خاص را زیاد دیدم ولی متاسفم برای غربت شهدای مدافع حرم که هیچ عکس کوچکی نه در اتوبان نه در میادین ورودی شهر شهید پرور قزوین مشاهده نکردم.

قاسمی در پایان یادآور شد: این وعده الهی است تا تصمیم به تغییر نگیریم و قصد سکوت داشته باشیم هیچگونه تغییر وضعیتی را مشاهده نخواهیم کرد بلکه شاهد سقوط خود خواهیم بود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار