Iranjb.ir

تسهیلات بانکی به زائران عتبات عالیات در قزوین ارائه می‌شود
کد خبر: 108045
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
مدیر حج و زیارت استان:
شاخص : مدیر حج و زیارت استان قزوین گفت: به منظور تسهیل زیارت عتبات عالیات تسهیلات بانکی به زائران قزوینی ارائه می‌شود.
۴۴۶۸۴۳۵_۲۷۰

علیرضا کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به ارائه تسهیلات بانکی به زائران عتبات عالیات در قزوین اعلام کرد: به منظور تسهیل زیارت عتبات عالیات وام یک میلیون تومانی در راستای تشرف علاقه‌مندانی که قادر به تامین مخارج این سفر نیستند، پرداخت می‌شود.

مدیر حج و زیارت استان قزوین با بیان اینکه برای پرداخت این تسهیلات سازمان حج و زیارت با تعدادی از بانک‌ های عامل رایزنی‌ کرده است، گفت: برای دریافت وام متقاضیان سفر به عتبات عالیات با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی به بانک معرفی می‌شوند که پس از طی مراحل اداری و دریافت وام می‌توانند برای این سفر اقدام کنند.

این مسئول تصریح کرد: این تسهیلات به زائرانی که در عمره سال ۱۳۹۰ ثبت نام کرده بودند و موفق به تشرف نشده اند و همچنین متقاضیانی که قادر به تامین مخارج این سفر نیستند، ارائه می‌شود.

کلانتری مدت زمان بازپرداخت این وام را ۱۰ ماهه دانست و افزود: بهره بانکی برای ودیعه گذاران حج عمره سال ۹۰ با متقاضیان دیگر تفاوت دارد که هنگام دریافت وام اعلام می شود.

وی یادآور شد: ثبت نام از علاقمندان پیاده روی اربعین در استان از ابتدای مرداد آغاز می شود و زائران می‌توانند با مراجعه به ۲۶ دفتر مجاز حج و زیارت برای ثبت نام و اعزام خود اقدام کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار