تسهیلات بانکی به زائران عتبات عالیات در قزوین ارائه می‌شود
کد خبر: 108045
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
مدیر حج و زیارت استان:
شاخص : مدیر حج و زیارت استان قزوین گفت: به منظور تسهیل زیارت عتبات عالیات تسهیلات بانکی به زائران قزوینی ارائه می‌شود.

علیرضا کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شاخص، با اشاره به ارائه تسهیلات بانکی به زائران عتبات عالیات در قزوین اعلام کرد: به منظور تسهیل زیارت عتبات عالیات وام یک میلیون تومانی در راستای تشرف علاقه‌مندانی که قادر به تامین مخارج این سفر نیستند، پرداخت می‌شود.

مدیر حج و زیارت استان قزوین با بیان اینکه برای پرداخت این تسهیلات سازمان حج و زیارت با تعدادی از بانک‌ های عامل رایزنی‌ کرده است، گفت: برای دریافت وام متقاضیان سفر به عتبات عالیات با مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی به بانک معرفی می‌شوند که پس از طی مراحل اداری و دریافت وام می‌توانند برای این سفر اقدام کنند.

این مسئول تصریح کرد: این تسهیلات به زائرانی که در عمره سال ۱۳۹۰ ثبت نام کرده بودند و موفق به تشرف نشده اند و همچنین متقاضیانی که قادر به تامین مخارج این سفر نیستند، ارائه می‌شود.

کلانتری مدت زمان بازپرداخت این وام را ۱۰ ماهه دانست و افزود: بهره بانکی برای ودیعه گذاران حج عمره سال ۹۰ با متقاضیان دیگر تفاوت دارد که هنگام دریافت وام اعلام می شود.

وی یادآور شد: ثبت نام از علاقمندان پیاده روی اربعین در استان از ابتدای مرداد آغاز می شود و زائران می‌توانند با مراجعه به ۲۶ دفتر مجاز حج و زیارت برای ثبت نام و اعزام خود اقدام کنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار