تولیدگران،جهادگران اقتصادی اند که باید خوش بدرخشند
کد خبر: 119236
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با بیان اینکه تسهیل شرایط کسب وکار یکی از وظایف مهم مسئولین است، گفت: تولید کننده نقش سازنده در جامعه دارد و باید تلاش کنیم تا تولیدگران، در جهاد اقتصادی خوش بدرخشند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، فریدون همتی استاندار قزوین شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین که در سالن جلسات مجموعه باغستان جهاد کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: ایران در بسیاری از شاخص‌های توسعه یافتگی با کشورهای صنعتی جهان فاصله دارد.

وی افزود: هر تولید کننده در کشور و استان ما دارای نقشی سازنده است و همه باید این دغدغه را داشته باشیم تا تولید کنندگان به عنوان جهادگران صنعتی در عرصه و میدان تولید خوش بدرخشند.

همتی بیان کرد: مسئولین می‌توانند با ایجاد انگیزه، تشویق و تسهیل شرایط تولید باری از دوش تولید کنندگان بردارند؛ اگر در راستای احیاء یک واحد تولیدی قدم برداریم قطعا خدا را راضی و خشنود کرده‌ایم و همه باید به این مسئولیت مهم اجتماعی توجه داشته باشیم.

استاندار قزوین از همراهی همه مدیران استانی در این جلسات تشکر و قدردانی کرد و گفت: این همراهی قابل ستایش است و با تمهیداتی که در نظر داریم قطعا در زمینه تولید شاهد تغییرات مثبتی خواهیم بود اما باید پذیرفت که برای رفع مشکلات همه باید سهمی در این برطرف سازی داشته باشیم.

همتی با بیان اینکه تسهیل شرایط کسب وکار یکی از وظایف مهم مسئولین می‌باشد، تاکید کرد: با تلاش همه مسئولین استانی شاهد بهبود وضعیت اقتصادی و تولید خواهیم بود و اگر دستگاهی کم کار باشد یا زیرمجموعه‌ای از یک ارگان بخواهد بر اساس سلایق شخصی به مسئله‌ای نگاه کند باید برخورد لازم یا آن صورت پذیرد.

استاندارقزوین ادامه داد: استان قزوین دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوه‌ای است که باید بالفعل شود و  باید با کار و تلاش مضاعف در راستای برنامه‌ها و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی قدم‌های موثری برداشت.

وی در خاتمه تصریح کرد: دخالت‌های دولت در فضای کسب و کار باید به صورت سهل و آسان اعمال شود و انتظار هم داریم که پیگیری مجدانه صورت پذیرد و همه ما به عنوان مدیران این جامعه باید دغدغه داشته باشیم و شاید یکی از مصادیق خیر جمعی همین جلسات و همفکری‌ها باشد.

انتهای پیام/۱۰۰۵

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار