ایران جانبی

» تشکل‌های صنفی در استان قزوین باید تقویت شود
کد خبر: 170520
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۴:۱۳
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی:
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه و ساماندهی خبرنگاران با تقویت تشکل‌های صنفی آن‌ها در استان قابل حل است و می‌توانیم به این وضعیت بهتر از گذشته رسیدگی کنیم.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، مراسم تجلیل از خبرنگاران استان قزوین پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد.

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار کرد: خبرنگاران خیلی خوب شعار و دغدغه را از هم تشخیص می‌دهند.

وی افزود: امیدوارم این خروجی که این جشن‌ها و نکوداشت‌ها فقط یک دورهمی ساده نباشد و یک نتیجه مطلوبی برای همه فعالان عرصه رسانه و خبر داشته باشد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: خانم‌ها معمولا کارهای سخت و با کمترین دست مزدها را قبول می‌کنند که این امر در عرصه خبرنگاران هم صدق می‌کند.

زرآبادی گفت: بیمه و ساماندهی خبرنگاران با تقویت تشکل‌های صنفی آن‌ها در استان قابل حل است و می‌توانیم به این وضعیت بهتر از گذشته رسیدگی کنیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بهترین هدیه برای خبرنگاران یک هدیه پایدار است که امیدوارم تحقق یابد گفت: یکی از مشکلات خبرنگاران مربوط به مشکلاتی می‌شود که پس از انتشار خبر به وجود می‌آید و خواستار تامین امنیت در این حوزه هستند.

وی عنوان کرد: همکاری میان دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها باید مناسب باشد و مدیران هم خبرنگاران را بازوان توانمند خود بدانند و از این نیروها در جایگاهی مناسب استفاده کنند.

زرآبادی بیان کرد: بزرگترین رسالت خبرنگاران انتشار اخبار است و قضاوت در مورد خبرها را باید به مردم بسپارند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اگر خبرها رنگ و بوی جناحی و شخصی داشته باشد، جایگاه و شان خبرنگاری را متزلزل خواهد کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار