تشکیل تیم بازاریابی برای جذب سرمایه گذاران خصوصی/ طرح های نیمه‌تمام قزوین به بخش خصوصی واگذار شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 84005
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲:۰۲
استاندار قزوین تاکید کرد:
شاخص : استاندار قزوین بر تشکیل تیم بازاریابی برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی با توانایی اجرایی طرح‌ها تاکید کرد و گفت: تمامی طرح های نیمه تمام استان به بخش خصوصی واگذار شود.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، فریدون همتی در بازدید از پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر محمودآباد که به روش BOT توسط بخش خصوصی در حال اجراست، اظهار کرد: مدیران استان با تشکیل تیم بازاریابی برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی که توانایی اجرای طرح‌ها را دارند اقدام کنند.

استاندار قزوین بیان کرد: تمامی طرح های نیمه تمام، پروژه های آب و فاضلاب و تصفیه خانه ها به بخش خصوصی واگذار شود و حتی بهره برداری آنها توسط مردم باشد تا کارها شتاب گیرد.

همتی ادامه داد: به دلیل محدودیت منابع مالی دولت، جذب و هدایت بخش خصوصی برای کمک به دولت ضروری است.

وی با بیان اینکه احداث پروژه های آبرسانی، فاضلاب و تصفیه خانه باید با مشارکت بخش خصوصی انجام شود، تاکید کرد: فرآیند کارهایی که توسط بخش خصوصی انجام می شود باید بسیار کوتاه و موانع طولانی شدن کارها و قوانین دست و پاگیر توسط مسئولان برداشته شود.

جعفرزاده مجری طرح تصفیه خانه محمودآباد نمونه هم در این بازدید با اعلام اینکه این تصفیه خانه با هفت هزار مترمربع وسعت ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، در خصوص نحوه اجرای تصفیه خانه و مشکلات ناشی از اختصاص نیافتن اعتبار از محل صندوق ملی مطالبی بیان کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “تشکیل تیم بازاریابی برای جذب سرمایه گذاران خصوصی/ طرح های نیمه‌تمام قزوین به بخش خصوصی واگذار شود”

  1. همشهری گفت:

    با سلام
    ضمن خیر مقدم به استاندار جدید اینجانب نیز چند ماه پیش در سایت شما وباران اعتدال نظرم را جهت جذب سرمایگذاران خارجی در بخشهای مختلف تولیدبیان نمودم که یک نمونه از ان خیر نام آشنای دانسفهانی بود برای برند سازی تولید کفش و فرآوردههای دامی در شهر دانسفهان بیان کردم از همه دلسوزان نظام ومردم خواشمند است با بستر سازی وجذب سرمایگذاری از موقعیت ممتاز استان قزوین استفاده نمایند ودعواهای جناحی را کنار بگذارند فقط وفقط بیکاری را ریشه کن نمایند همیشه این موقعیت برای کشور پیش نمی آید به استاندار محترم که خیلی سریع این موضوع مهم را کشف نموده اند واقعاباید ممنون باشیم خدا حفظتان نماید با هم اندیشی با سرمایه گذاران و خیرین عزیز بیشتر می شود موفق بود علی یارتان باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار