تشکیل «حزب رهروان» در هاله‌ای از ابهام/ناطق‌نوری رغبتی برای ورود به سیاست ندارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158510
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
شاخص : نایب رئیس فراکسیون مستقلان ولایی گفت: رغبت نداشتن ناطق‌نوری برای ورود به عرصه سیاست، تشکیل حزب رهروان را مقداری دچار کندی کرده است.

به گزارش شاخص نیوز، غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی نایب رئیس فراکسیون مستقلان ولایی در گفت‌وگو با  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به تعویق افتادن تشکیل حزب رهروان، گفت: رغبت نداشتن حجت‌الاسلام ناطق‌نوری برای ورود به عرصه سیاست تشکیل حزب رهروان را مقداری دچار کندی کرده است.

وی تصریح کرد: آقای ناطق‌نوری شاید به دلیل نداشتن روحیه یا دلشکستگی، نگریستن و تفکر به عاقبت کار یا اینکه به دلیل نبود و ضعف اخلاق سیاسی تمایلی برای ورود به این عرصه را ندارد، لذا در حال حاضر مقداری کارهای تشکیل حزب رهروان مسکوت مانده است.

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا نمی‌توان جایگزینی برای وی به منظور تشکیل حزب رهروان در نظر گرفت، اظهار کرد: شخص مورد نظر باید دارای شرایطی همچون مقبولیت نسبی اجتماعی، عقبه سیاسی و قدرت چانه‌زنی با مقامات بالاتر را در پرونده خود داشته باشد، زیرا این ویژگی‌ها برای ریاست حزب رهروان مورد نیاز است.

نایب رئیس فراکسیون مستقلان ولایی تاکید کرد: این ویژگی‌ها را باید بتوان در فردی خوش نام جمع کرد و اگر شما این شخص را یافتید، بیاورد تا در خدمت‌تان باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار