تشکیل ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 74297
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۵۳
استاندار قزوين خبر داد
شاخص : استاندار قزوين در هجدهمين جلسه شوراي گفت‌وگوي دولت و بخش خصوصي از تشكيل ستاد راهبردي و مديريت اقتصاد مقاومتي در استان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه در هجدهمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که دیروز در استانداری قزوین برگزار شد، با اشاره به تشکیل ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی در استان اظهار کرد: همکاری دستگاه ها در قالب شورای گفت‌وگوی می تواند بسیاری از مشکلات واحدهای آسیب دیده را در بخش تولید برطرف کند.

استاندار قزوین تصریح کرد: با توجه به پیشینه قزوین در حوزه اقتصاد مقاومتی، سیاست های ابلاغی و تشکیل ستاد، همه کارها و بستر لازم فراهم شده و فقط باید کار عملیاتی و اجرایی شود تا سهم قابل توجهی در این حوزه داشته باشیم.

انصاری رئیس کل دادگستری استان هم در این جلسه با اشاره به اینکه با نگاه آسیب شناسی می توان خیلی از مشکلات را حل کرد، افزود: بازدید از شرکت ها و آموزش به مدیران برای تفهیم کارشناسی مسائل و رسیدگی به پرونده‌های وارده به دادگستری از جمله اقداماتی است که برای کاهش مشکلات صاحبان صنعت انجام شده است.

در این جلسه بر حمایت دستگاه قضا از سرمایه گذاران و تشکیل دفتری در اتاق بازرگانی برای حل مشکلات صاحبان سرمایه تاکید و همچنین مشکل واحدهای دانش بنیان استان در خصوص بیمه قراردادهای پژوهشی و راهکارهای گازرسانی برای بهره برداران کشاورزی در منطقه فارسیان قزوین بررسی شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار