تشییع پیکر‌ چهار شهید دفاع مقدس در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 95831
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قزوین خبر داد؛
شاخص : مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان قزوین، از تشییع و تدفین پیکر مطهر چهار شهید دفاع مقدس هم‌زمان با ایام سوگواری حضرت زهرا (س) خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز،  سرهنگ مهدی طاهرخانی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اظهار کرد: پیکرهای مطهر چهار شهید دفاع مقدس هم‌زمان با ایام سوگواری حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س) در شهر قزوین تشییع و تدفین می‌شود.

وی بیان کرد: از مجموع چهار شهید متعلق به استان قزوین، دو شهید گمنام و دو شهید دارای هویت هستند.

طاهرخانی در ادامه تصریح کرد: پیکر دو شهید با هویت استان قزوین پس از طی مراحل مقدماتی و اطلاع به خانواده‌های آن‎‌ها، اسامی و اخبار این شهدا متعاقباً اعلام می‌شود.

مدیر کل حفظ آثار با بیان مشخصات شهدای گمنام، افزود: دو شهید گمنام با مشخصات ۲۰ ساله از منطقه فکه و متعلق به عملیات والفجر۱ و شهید ۱۸ ساله از منطقه جزیره مجنون و عملیات خیبر است که در ستاد سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین تدفین خواهند شد.

وی همچنین با اعلام زمان استقبال در روز شنبه ۲۲ اسفندماه، بیان کرد: مراسم تشییع این شهیدان در روز یکشنبه ۲۳ اسفند ماه سال جاری مصادف با روز شهادت حضرت زهرا(س) برگزار می‌شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: این شهدای گرانقدر در جریان عملیات تفحص کمیته جستجوی مفقودین در ماه‌های اخیر کشف شده‌اند که به‌طور هم‌زمان به همراه ۱۱۱ شهید دوران دفاع مقدس در ۱۷ استان کشور از جمله قزوین تشییع و خاک‌سپاری خواهند شد.

منبع: صبح قزوین

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار