تصادفات جاده‌ای ثمره پروژه ناتمام پل شرکت نفت قزوین/ بی‌تعهدی مسئولین نسبت به انجام وظایف - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92039
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶
رئیس انبار نفت استان قزوین خبر داد:
شاخص : رئیس انبار نفت استان قزوین با اشاره به پروژه نیمه کاره پل شرکت نفت، خبرداد: از سازمان مسکن و شهرسازی و شهرداری قزوین به عنوان متولیان امر قطع امید شده و تاوان خسارات آن را مردم می‌دهند.

موسی اسماعیل زادگان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی شاخص، در خصوص مشکلات پل شرکت نفت که موجب صلب آسایش ۳۰۰ راننده نفت کش، کارمندان شرکت نفت و ساکنان آن منطقه شده است، اظهار کرد: متاسفانه حدود ۱۰ سال است که ساخت این پل نیمه‌کاره رها شده و مسئولین هیچ توجهی به آن ندارند.

رئیس انبار نفت استان قزوین افزود: سازمان‌های مسکن و شهرسازی، شهرداری و شرکت نفت استان قزوین طبق تفاهم نامه‌ای در ساخت این پروژه مشارکت داشته‌ و هر کدام یک سوم از هزینه ساخت آن را تقبل کرده‌اند.

این مسئول با بیان اینکه متولی انجام مراحل پروژه سازمان مسکن و شهرسازی بوده است، گفت: متاسفانه بنا به دلایل نامشخص و با وجود تعویض ۲ پیمانکار همچنان سرنوشت ساخت پل نامعلوم و نیمه کاره رها شده است.

photo_2016-02-11_00-18-15

اسماعیل زادگان تصریح کرد: با توجه به اینکه این منطقه یکی از گذرهای قدیمی شهر قزوین و راه مواصلاتی برای شهر صنعتی محسوب می‌شود و از طرفی به نام شهید ابوترابی نام‌گذاری شده است واقعا بی توجهی مسئولین جای سوال دارد.

وی در خصوص نارضایتی رانندگان نفت کش، اذعان داشت: این رانندگان به مناطق مختلف و صعب‌العبور سوخت‌رسانی می‌کنند اما گل ولای و خرابی راه انبار نفت به دلیل نیمه‌کاره بودن پل شرایط را برای آن‌ها سخت کرده چرا که هزینه‌های بالایی بابت خسارت وارده به خودروها متحمل می‌شوند.

رئیس انبار نفت استان قزوین با اشاره به جلسات متعدد اما بی‌نتیجه، اضافه کرد: شرکت نفت با پرداخت مبلغ یک میلیار تومان تنها ارگانی است که به تعهد خود عمل کرده اما سازمان‌های دیگر جواب‌گو نیستند.

این مسئول با بیان اینکه هر کدام از دستگاه‌های دخیل در پروژه به گونه‌ای از زیر بار مسئولیت شانه خالی می‌کنند، گفت: با اینکه متراژ این جاده حتی یک کیلومتر هم نمی‌شود تعلل در ساخت و تکمیل آن تاسف بار و نامعقول است.

اسماعیل زادگان با بیان اینکه راه ورود و خروج رانندگان مختل شده و گردش عملیاتی ندارند، عنوان کرد: تاکنون چندین تصادف در این مسیر رخ داده که منجر به مرگ و زخمی شدن ده‌ها نفر بوده و موجب درگیری ساکنین و کارکنان شده است.

photo_2016-02-11_00-17-51

وی خاطرنشان شد: کارمندان شرکت نفت در فصل تابستان و گرما از ریزگردهای حاصل از خاک‌برداری نیمه‌کاره جاده در امان نیستند.

رئیس انبار نفت استان قزوین با اشاره به اینکه بی‌تعهدی مسئولین موجب دید منفی ملت نسبت به نظام خواهد شد،  ابراز کرد: مسئولینی که ادعای خدمت‌گذاری دارند چرا در حق مردم کم کاری کرده و گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات ندارند.

این مسئول تاکید کرد: از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که به فکر حل مشکلات مردم هستند و سفرها و ملاقات‌های متعدد برای حل مشکلات مردم برگزار می‌کنند، خواهشمندیم به مشکل ۱۰ ساله ساخت پل شرکت نفت توجه کنند.

اسماعیل زادگان در پایان تصریح کرد: از سازمان مسکن و شهرسازی و شهرداری قزوین به عنوان متولیان امر قطع امید شده و هر کدام دیگری را مقصر قلمداد کرده اما تاوان و خسارات آن را مردم می‌دهند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار