تصادف خودروی سواری با موتور سیکلت یک کشته بر جای گذاشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146249
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
در قزوین؛
شاخص : ریيس پليس راه استان از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در جاده کورانه در قزوین خبر داد.

سرهنگ نصراله بیگلری رییس پلیس راه استان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در جاده کورانه در قزوین خبر داد.

وی افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بریک مورد تصادف درجاده کورانه به طرف میدان مینودر (غریب کش) عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

رییس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران پلیس راه مشخص شد یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه خودرو سواری” ام وی ام” برخورد و از محل متواری شده که لحظه ای بعد خود را به عوامل انتظامی معرفی کرد.

این مقام انتظامی تشریح کرد: در این سانحه راکب موتورسیکلت مصدوم و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و ترک نشین موتورسیکلت بر اثر شدت جراحات وارده در محل حادثه فوت کرد.

بیگلری افزود: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی وخواب آلودگی توسط راننده خودرو سواری ام وی ام تشخیص دادند.

رییس پلیس راه استان قزوین در پایان به همه شهروندان توصیه کرد: از رانندگان عزیز درخواست داریم که از عجله وشتاب بی مورد در رانندگی پرهیز کرده و قوانین راهنمایی ورانندگی را سرلوحه خود قرار دهند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار