تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین-کرج ۳ کشته بر جای گذاشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 131245
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۸:۵۲
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین:
شاخص : رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین-کرج 3 کشته و 4 مصدوم بر جای گذاشت.

 

دکتر پیمان نامدار رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین-کرج اظهار کرد: این حادثه در ساعت  ۱۷:۲۸در پی برخورد بین سه دستگاه خودرو پیکان ، لکسوس و پژو  در اتوبان قزوین- کرج روبروی پادگان جواد نیا اتفاق افتاد.

وی افزود: پس از اعلام با مرکز ارتباطات فوریت‌های پزشکی استان، ۳ تیم از پایگاه‌های آبیک جاده‌ای، ناصر آباد، زیاران اعزام شدند.

این مسوول ابراز کرد: پس از بررسی تکنسین‌ها، ۳ نفر از سرنشینان در دم جان باخته بودند و ۴ مصدوم دیگر پس از تریاژ(دسته بندی) توسط ۲ آمبولانس ناصر آباد و آبیک و یک آمبولانس از هلال احمر در محل درمان اولیه و جهت اقدامات درمانی تکمیلی به مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی منتقل شدند.

نامدار تصریح کرد: حال۲ نفر از این تعداد مصدومان وخیم گزارش شده که توسط آمبولانس‌های اورژانس اعزام و ۲نفر دیگر جهت بررسی بیشتر توسط هلال احمر اعزام شدند.

دکتر نامدار در پایان از مردم خواست در شرایط بارندگی و مه آلود بودن هوا با رعایت نکات ایمنی و دقت بیشتر به مسیر خود ادامه داده و صبر و حوصله را پیشه راه خود کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار