تصادف زنجیره‌ای در خیابان اصفهان قزوین ۲ مصدوم بر جای گذاشت+تصادف - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 157571
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۳۵
شاخص : معاون عمليات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: تصادف شدید چهار دستگاه خودرو در خیابان اصفهان 2 مصدوم بر جای گذاشت.

قدیر موسی خانی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۱۶ و ۴۷ دقیقه روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ از وقوع تصادف شدید بین چهار دستگاه خودرو پژو پرشیا، پژو ۲۰۶ و ۲ خودروی پراید خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهی این سازمان نیروهای ویژه امداد نجات و اطفاء حریق را از ایستگاه شماره سه مولوی به محل حادثه واقع در خیابان اصفهان رهسپار کرد.

وی افزود: در جریان این حادثه خودروی پژو پرشیا به شدت با خودروی سواری پراید ، پژو ۲۰۶ و یک دستگاه خودروی پراید دیگر برخورد و منجر به وقوع خسارت به این خودروها می‌شود.

این مسئول با اشاره به مصدومیت راننده خودرو پرشیا و پراید در جریان این حادثه افزود : نیروهای عملیاتی بلافاصله پس از رسیدن به محل با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه و جلوگیری از نشت بنزین و قطع جریان برق خودروها از وقوع آتش سوزی و بروز تصادفات بعدی جلوگیری کرده و بی درنگ با استفاده از تجهیزات ویژه هیدرولیکی نسبت به برش قسمتی از اتاقک درهم پیچیده خودرو پراید و خارج کردن شخص مصدوم اقدام کردند.

موسی خانی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از تحویل ۲ مصدوم این سانحه رانندگی به عوامل اورژانس حاضر در محل و انتقال خودروهای سانحه دیده به قسمت کناری خیابان محل حادثه را ایمن سازی کردند و در ادامه با تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی حاضر در محل به ماموریت خود پایان دادند.

وی در پایان از همه شهروندان درخواست کرد: هنگام رانندگی و در زمان لغزندگی سطح جاده ها دقت کافی را به عمل آورده و با رعایت کامل اصول و مقررات راهنمایی و رانندگی و حفظ سرعت مجاز وسیله نقلیه از وقوع حوادث رانندگی جلوگیری کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار