ایران جانبی

تصادف سه دستگاه خودرو در عوارضی اتوبان تهران - قزوین+ تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 162349
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
ریيس سازمان آتش نشانی قزوين خبر داد
شاخص : ریيس ايستگاه شماره هفت سازمان آتش نشاني و خدمات شهرداري قزوين گفت: تصادف سه دستگاه خودرو در عوارضی تهران – قزوين سه مصدوم بر جای گذاشت.

رضا امیری خسروبیگی رییس ایستگاه شماره هفت سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از تصادف سه دستگاه خودرو در عوارضی شماره ۲ اتوبان تهران – قزوین و مصدومیت سه نفر خبر داد.

وی افزود: دبه دنبال اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ در ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه صبح امروز دوشنبه سوم فروردین ماه سال ۱۳۹۷، از وقوع این حادثه در محل عوارضی شماره ۲ اتوبان تهران – قزوین خبر داده شد که بلافاصله گروه ویژه نجات از ایستگاه شماره پنج پونک و آتش نشانان ایستگاه شماره هفت شهید مفتح به محل حادثه اعزام شدند.

این مسوول تشریح کرد: در جریان این حادثه کامیون بنز در مسیر حرکت از تهران به قزوین در محل عوارضی شماره ۲ به دلایل نامعلومی کنترل خود را از دست داده و به شدت با کامیون بادسان و یک دستگاه خودروی سمند برخورد کرده و درحاشیه کناری اتوبان متوقف می شود.

وی با اشاره به مصدومیت سه نفر در جریان این حادثه افزود: هر سه مصدوم این حادثه ” یک نفر در خودروی سمند، یک نفر در کامیون بادسان و یک نفر در کامیون بنز ” قبل از رسیدن آتش نشانان توسط عوامل هلال احمر از خودرو خارج و تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل حادثه شدند.

خسروبیگی در انتها خاطرنشان کرد: علت وقوع این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی می باشد.

 

انتهای پیام/۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار