تصادف کاميون با موتورسيكلت 1 كشته و 2 مجروح برجای گذاشت
کد خبر: 116420
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۵۳
ریيس پليس راهور استان قزوین:
شاخص : ریيس پليس راهور استان قزوین از وقوع يک فقره تصادف فوتی در چهارراه نسيم شمال و كشته شدن يک نفر و مجروح شدن دو نفر در اين سانحه خبر داد.

سرهنگ محمد رضا محمدی رییس پلیس راهور استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک مورد تصادف در چهار راه نسیم شمال بلافاصله عوامل پلیس راهور و کلانتری ۱۳ جهت بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

وی افزود: مأموران پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک دستگاه کامیون باری “رنو” با یک دستگاه موتورسیکلت دارای ۳ ترک برخورد کرده است، که یکی از سرنشینان به دلیل شدت جراحات وارده در محل فوت و راکب و یکی دیگر از سرنشینان مجروح شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد : کارشناسان پلیس راهور علت وقوع این حادثه را عدم توجه به جلو توسط راننده کامیون اعلام کرده اند.

رییس پلیس راهور استان قزوین در پایان خاطر نشان کرد:در تصادفات موتورسیکلت بیشترین ضربه به سر راکب و سرنشیان این وسیله نقلیه می خورد که استفاده از کلاه ایمنی باعث کاهش ضربات وارده می شود که از همه راکبان موتورسوار تقاضا دارم با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند ، از انجام حرکات نمایشی و خطر آفرین خودداری کنند تا شاهد بروز اینگونه حوادث ناگوار نباشیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار