تصاویر دیده نشده از وضعیت اسرای ایرانی در اردوگاه‌های عراقی +فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 171133
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
شاخص : ویدئویی از تصاویر کمتر دیده شده‌ی اسرای ایرانی در اردوگاه‌های عراقی را مشاهده می‌کنید که بیانگر بخش کوچکی از رنج‌های آزادگان سرافراز است.

به گزارش شاخص نیوز:کمتر از دو سال از عمر انقلاب اسلامی مردم ایران گذشته بود که رژیم بعث عراق با پشتیبانی حامیان شرقی و غربی خود، حمله‌ی نظامی همه‌جانبه‌ای را علیه کشورمان آغاز کرد. با آغاز این حمله، همه ملت ایران با هم متحد شدند و با فداکاری مثال‌زدنی به دفاع از انقلاب و کشور خود پرداختند. فرزندان خمینی کبیر که همان جوانان ایران‌زمین بودند، با یک ندای مولای خود روانه جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شدند و عزیزترین داشته‌ی خود یعنی جانشان را در راه دفاع از انقلاب و کشورشان فدا کردند.

در میان این رشادت‌ها، فداکاری‌های آزادگان سرافراز یکی از مثال‌زدنی‌ترین رشادت‌هایی بود که رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از خود به نمایش گذاشتند. این عزیزان سال‌های طولانی وحشیانه‌‌ترین و شدیدترین شکنجه‌های مزدوران صدام کافر را تحمل کردند اما تسلیم دشمن نشدند و از امنیت مردم کشورشان و آرمان‌های رفیع انقلاب اسلامی پاسداری کردند.

شدت رنجی که آزادگان سرافراز هست سال دفاع مقدس تحمل کردند، هیچ وقت به طور کامل بیان نشد و مردم از آن آگاه نشدند. در ادامه ویدئویی از تصاویر کمتر دیده شده‌ی اسرای ایرانی در اردوگاه‌های عراقی را مشاهده می‌کنید که بیانگر بخش کوچکی از رنج‌های این عزیزان است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار